Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Úgy jött haza a macskám hogy...

Ballabenedek kérdése:

Úgy jött haza a macskám hogy a nyelve így érdekesen nem akar normális helyen lenni, hanem így oldalra van, próbáltam kihúzni de nem sikerült!!! Orvos? Tapasztaltatok már valamit? 2 hónapos kismacska.

Figyelt kérdés

Úgy jött haza a macskám hogy a nyelve így érdekesen nem akar normális helyen lenni, hanem így oldalra van, próbáltam kihúzni de nem sikerült!!! Orvos? Tapasztaltatok már valamit? 2 hónapos kismacska.

Enni,inni nem tud, vizet fecskendővel fecskendeztem be a szájába.

Viszont sajnos jelenleg semmi pénzem nincs hogy elvigyem orvoshoz:( de nagyon szeretem, nagyon egy hűséges macska.



2021. júl. 18. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy napon mászkált és hőgutát kapott? Keress rá olyan cikkekre, mint ez:

[link]


Többet nemigen tudunk mi sem segíteni.

2021. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen,orvos.


És tartsd bent, látod hogy veszélyes ha össze vissza mászkál. Lehet holnap elütik vagy széttépi egy kutya.

2021. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
De minek vállalod egy állat tartását, ha az alap ellátást (orvos) nem tudod biztosítani?
2021. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves anonim, 3. Válaszoló, amiatt mert jelenleg nincs pénzem, mondom JELENLEG akkor máskor sincsen?:/

Üdv.

2021. júl. 18. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

valószínűleg hőguta. orvoshoz kéne vinni!!

igaza van pedig a 3.-nak

2021. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

2 hónapos, nagyon hűséges kicsi cica 😞 Oltást kapott már, vagy arra sincs pénz? Minek járkál kint egy kis kölyök?

Kérj kölcsön, vidd orvoshoz minél előbb. Állkapcsa is eltörhetett ha megütötte valaki vagy elcsapta egy autó.

2021. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk 2 honapos macska rohadtul nem ertem, hogy mit keres kint. Gondolom nem lehet regota nalad, alapbol nem rakjuk csak igy ki a kertbe.

Akinek nincs penze, es az mindegy, hogy jelenleg vagy soha, az ne vallaljon be allatot, addig, amig meg nem oldodik az elete, ennyire egyszeru a dolog.

2021. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont oltásokat kapott! Igen
2021. júl. 18. 14:21
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Milyen oltásokat kapott? Elvileg még csak egyetlen oltás ajánlott ebben a korban. A macskák oltási programja 8 hetesen kezdődik.


Mindenesetre ha most nincs is pénzed, akkor is állatorvosnak látnia kellene.

Ha jársz hozzá más állattal is, akkor megbeszélheted vele, hogy később fizetnél. Vagy ha van valamilyen állatvédő szervezet a környezetben, meg lehet próbálni a segítségüket kérni.

2021. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, mindig hozzá jártam, akkor megtudtam oldani. És van állatvédő szervezet a közelbe, csak nem tudom, hogy segitenének e

Hívtam az állatorvost, nem vette fel

2021. júl. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!