Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Úgy jött haza a macskám hogy...

Ballabenedek kérdése:

Úgy jött haza a macskám hogy a nyelve így érdekesen nem akar normális helyen lenni, hanem így oldalra van, próbáltam kihúzni de nem sikerült!!! Orvos? Tapasztaltatok már valamit? 2 hónapos kismacska.

Figyelt kérdés

Úgy jött haza a macskám hogy a nyelve így érdekesen nem akar normális helyen lenni, hanem így oldalra van, próbáltam kihúzni de nem sikerült!!! Orvos? Tapasztaltatok már valamit? 2 hónapos kismacska.

Enni,inni nem tud, vizet fecskendővel fecskendeztem be a szájába.

Viszont sajnos jelenleg semmi pénzem nincs hogy elvigyem orvoshoz:( de nagyon szeretem, nagyon egy hűséges macska.



2021. júl. 18. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Fizethetsz részletben is. Beszélj vele, hívd többször, hagyj neki üzenetet, bár ma gondolom csak ügyelet van.

De tényleg mit keres kint 8 hetesen egy kiscica?? Épphogy csak el lehetett választani az anyjától ennyi idősen.

Megértem hogy perpill nincs pénzed, én pl körmös vagyok és emiatt a vírus szitu miatt alig van félretett, napról napra kapom a pénzt és amikor kifizetek mindent akkor van hogy csak 2-3000 Ft marad a kezemben, másnap lesz persze több, mert dolgozom. De erre akkor is jó lenne legalább 10-20 ezer forintot elrakni, ha bármi van akkor ahhoz lehessen nyúlni.

2021. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Na legalább az oltása megvan!

Hogy van a cica? Orvost elérted?

2021. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hála az istennek orvossal megoldottuk a problémákat, és a cica is már jól van!:) szépen eszik, nem szabad neki adni még "erős" ennivalót! Mostantól ő Benti cica lesz:)))
2021. júl. 18. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Úgy vártam már ezt a választ. Mikor sorra nemtetszésüket fejezik ki a posztolók, varázsütésre minden rendbe jön.
2021. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülök hogy helyrejött! Remélem igazat írtál és tényleg benti lesz.
2021. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazat írtam. Így is lesz:)
2021. júl. 20. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!