Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4-5 hónapos cicám 2 napja...

4-5 hónapos cicám 2 napja csak fekszik. Naponta 2szer kel csak fel enni és elvégezni a dolgát. Ma reggelre nőtt egy dudor a lapockái felett,kb fél tenyér nagyságú. Puha,ha megnyomogatom, nem fáj neki. Mi baja lehet? Mit tehetek á.orvoson kívül?

Figyelt kérdés
Legkésőbb kedden el fogom vinni állatorvoshoz.

2021. júl. 18. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a kérdező úgy értette, mivel segíthet rajta addig, amíg lehetősége nem lesz állatorvoshoz menni. Igazából erre az eshetőségre nem tudok jobbat, minthogy simogasd, szeretgesd, próbálj mindent megtenni érte, és hát, állatorvos, ahogy már előttem írták, minél hamarabb (bár elvileg tegnap voltatok, de későbbi cicásoknak hasonló tünetekkel még talán jó tanács lehet. ez nagyon aggasztó, nem kell mindenért orvoshoz rohanni, de ezzel sztem érdemes!).
2021. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Na van valami fejlemény?
2021. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11es igen ezért tettem fel a kérdést. Nem értem néhány ember miért ebben leli örömét hogy így beszólogat másoknak.....szóval köszönöm szépen a negatív kommenteket....
2021. szept. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!