Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskákat hol lehet “eladni”?

Kismacskákat hol lehet “eladni”?

Figyelt kérdés
Nyilván pénzt nem kérnék értük, csak vigye el valaki......
2021. júl. 19. 07:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
27%

23 engem aztán nem érdekel, én mondtam hogy magasról teszek rá, ennélfogva nekem nem kell pszichológus. Vidéken még mindig így működik, ez van. Meg eleve bizonyítékos állatkínzásokat is leszar a rendőrség. Sikkasztani se lenne szabad, mégis tudjuk mit csinálnak a politikusok.


Kérdező, a szomszéd mindig kiírja az ablakára, és a közeli villanyoszlopokra, hogy kiscica ingyen elvihető, minden alkalommal elviszik a cicákat! Próbáld meg.

2021. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
49%
Miféle vidékről ebszélsz 31-es? Egy vidéki ismerősöm se így csinálja, jól tartott, gyönyörű ivatalanított macskáik vannak, makkegészségesek. Az ivaros macskák ellenben mind lefogyott, rossz egészségi állapotnak örvendő egyedek, jóval rövidebb élettartammal.
2021. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsétlen macska...
2021. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
22%
32 most akkor döntsétek el, hogy a vidéki mentális mi. Mert a másik válaszoló is lemucsaizott engem. Vicces
2021. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
44%
Milyen vidéki mentális? Vidéki ismerősökről írtam, akik felelős állattartók és ivartalanítottak.
2021. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
34%
Ékes példája ez a kommunikációnak gúnyolt akármi, ami itt van, miért kellene az állatartást, a szavazást és a szaporodást is jogosítványhoz kötni...
2021. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
68%

Fúh, hát figyelj, menhelyek, fb csoportok, egyéb szervezetek.

De figyu. Ha nem akarsz beleavatkozni a természet törvényeibe, ne tedd. Nem kell ivartalanítani! De akkor vállald érte a felelősséget, és lásd el a kölyköket, és azok kölykeit és később azok kölykeit is majd, mert a világ nem a te cicáid befogadására van, azért van szaporulat, mert sokan nem ivartalanítanak, pedig kellene, nekik is jobb lenne úgy (tumorok és agresszivitás esélye pl csökken). A természet nem válogat, akár beteg állatok is születhetnek, ez pedig senkinek sem jó, de főleg neked nem, mert utána fizetheted a rengeteg macskád ellátását. Igazából az a 20k spórolás lenne, megspórolod a macskák továbbadásának idejét, meg az ő költségeiket.

2021. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!