Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melege lesz a macskámnak?

Melege lesz a macskámnak?

Figyelt kérdés
El fogunk utazni egy hétre külföldre, ahova nem tudjuk vinni a macskánkat, viszont aki vigyázott volna rá, le kellett mondania. Más nem tudná elvállalni, ezért kerestem egy kisállatpanziót a környéken, konkrétan az egyetlen. Elég jó véleményeket hallottam róla, szóval nem féltem otthagyni, viszont ami miatt aggódom, hogy az én macskàm benti cica, és a lakásban viszonylag hűvös szokott lenni, néha ki van engedve a kertbe felügyelettel, szóval volt már kint melegben, akkor a bokrok alatt hűsölt. A panzióban viszont kint lenne egy kifutóban talán (?) De láttam és van ott macskafa, nagy hely szóval ott ellenne biztosan, de ami zavar, hogyha pont hatalmas hőség lenne akkor, amikor elutazunk, akkor nem lenne baja kint, mivel megszokta, hogy viszonylag hűvös van a házban? Más panzió nincs a környéken és nem tudna más vigyázni rá.

2021. júl. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Macskának nem lesz baja, megoldja, de ha nagyon zavar, szólj a panziónak.
2021. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nem lesz baja, feltalálja magát, mondjuk én az ilyen helyekkel kicsit szkeptikus vagyok...


Amúgy olyan sincs, aki pénzért bevállalná? Akár diákok stb., biztos találnál Esetleg adj fel egy hirdetést, a macska panzió árán szerintem találnál embert.

2021. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Nem kell úgy kezelni, mintha fogyatékos lenne, vagy hülye. Meg fogja oldani.
2021. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!