Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás nem kínzás a...

Az ivartalanítás nem kínzás a macskának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Miért lenne az? Az a kínzás, ha ivarosan hagyod. Az állatnak nem öröm az anyaság, és a szex sem.
2021. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%
A műtét utáni lábadozás nyilván nem kellemes, de ezerszer jobb, mint szülni, párzani vagy éppen ivartalanítással elkerülhető betegségben szenvedni. Egy állatnak az ivarosság nem öröm, a hormonjai kínozzák a hím macskákat, ezért nonstop párzani akarnak, a nőstényeknek az meg nagyon fájdalmas. Szóval egy kis kellemetlenséget kell elviselniük nagy kellemetlenség helyett.
2021. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
85%
Az kínzás, ha állandóan ellik és szoptat.
2021. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
82%
Pont ma veszekedtem itt egy nem komplett kommentelővel, aki szerint az ivartalanítás egy felesleges marhaság, ellenben tök okés a felesleges szaporulatot likvidálni... Ékes példája, mennyire nem való a magyar emberek zömének semmilyen élőlény. Se esze, se lelke az ilyennek.
2021. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
81%

Nem kínzás, ha ivarosan hagyod sokkal rosszabb neki és neked is. A műtétet altatásban, érzéstelenítéssel csinálják, nem fáj neki.

Nekem fiú cicám van, így a műtét sem volt nagy szám. Szerintem a macskát leginkább az viselte meg, hogy előző nap déltől már nem ehetett 😂 Délelőtt bevittem a dokihoz, délután 3-4 körül hívtak hogy lehet jönni érte, már éber. Este játszott volna ezerrel de kicsit vissza kellett fogni a varratok miatt. Másnap már semmi baja nem volt.

Altatásban chipet is kapott.

2021. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__11258164-ki..


Ez volt az a kérdés. Szerencsére sok undorító kommentjét töröltek azóta.

2021. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
27%

Nekem fiú cicám van, így a műtét sem volt nagy szám.


5. levelező fogadjunk hogy te nőnemű vagy.

Különben nekünk pasiknak semmi sem fáj.

2021. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim válasza:
57%
Én azt gondolom hogy nem. Persze megkérdezni nem tudjuk őket de akkor is. De ha abból indulok ki hogy az ember nőknek is jót tett a születésszabályozási módok kibővülése akkor szerintem a cicának sem lehet oka sok panaszra.
2021. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
37%
De kínzás, bár nem olyan ,és nem tart sokáig,mintha állandóan ellene, vagy kandúrként mindig harci sérülésekkel járna. Az hazudik, aki azt mondja, hogy az állatnak egy cseppet sem fáj az ivartalsnítás. De valamit, valamiért. Persze megpróbálják minél fájdalommentesebben csinálni, de teljesen nem lehet. S cica érezni fogja, a műtét utóhatásait. De az egész egy nemesebb cél érdekében van, hogy ne legyen több százezer/millió kóbor éhező macska, akiknek talán soha nem lesz gazdájuk.
2021. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
13%
Állatkínzás,csak azt hazudják hogy nem az.
2021. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!