Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 2 hónapos és elszeretn...

A cicám 2 hónapos és elszeretnem kezdeni szobatisztaságra szoktatni amit úgy tervezek hogy nem alomba végezné a dolgát hanem kint mivel van kertünk így hát miért ne, hogyan neveljem meg arra hogy ki járjon majd az udvarba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Esőben, sárban nem tudja elvégezni kinn sem a dolgát, tegyél ki neki almot fedett helyre.
2021. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Na és éjjel majd felkelsz kiengedni, hogy kint végezze el a dolgát? Mostantól nem mész sehova majd, hogy ajtót tudj neki nyitni bármikor?
2021. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

#2-es, cicaajtó? :)


Kerdező, ha a kerítes cica biztos és nem tud elmenni, akkor esetleg tedd ki az almot az udvarra.


De én se ajánlom a kertben pisilést, miénk is ott végzi el, elképesztő sarat hoz be, ha esős az idő.

2021. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

3!


Igazad van, erre nem gondoltam, mert nálunk konkrétan teljes ajtocserevel lehetne csak megoldani, plusz bucsut is mondhatnánk a lakasbiztositasnak

2021. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Este persze hogy fel kelnék hogy ki engedjem én arra voltam kíváncsi hogy hogyan lehetne alom nélkül szobatisztaságra nevelni
2021. júl. 20. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába engeded ki, ha neki pont akkor nincs kedve kakilni. Nem lehet szabályozni náluk, a cicák öntörvényűek.
2021. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem lesz soha kutya...

Ez amit akarsz nem fog összejönni, ráadásul szerintem sokkal macerásabb mint almot rakni az egyik sarokba és napi 1x takarítani.

2021. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Cica ajtó, és ha alomba végzi vidd ki mindig a kertbe. Mindig egy helyre és megszokja h oda kell menni ha látja h kiviszed. Azóta amúgy meg oldottad?
2021. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!