Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnét lehet a legegyszerűbben...

Honnét lehet a legegyszerűbben cicát szerezni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A natúr házimacskára gondolsz? Vagy konkrét fajta?
2021. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Menhely, alapítvány stb. Mi pl egy macskamentő alapítványból hoztuk el a cicánkat, legtöbbször kiscicákról van szó. Minden cica megérdemli a boldog életet :)
2021. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Házimacskára gondolok.
2021. júl. 20. 07:39
 4/7 anonim válasza:
84%
menhely vagy ha van az ismerőseid körében nem várt alom.
2021. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Fb csoportok a környéketeken, garmadával van cica, kicsi, nagy, fiú, lány, fekete, fehér. Sajnos amilyet szeretnél, bagzás van, lehet válogatni :/

Menhelyek.

Macskamentő alapítványok.

2021. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Bármelyik faluban,szinte mindenhol van ilyenkor felesleg.
2021. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan bárhol, benne vagyok pár macskás csoportban, és szinte könyörögnek, hogy vigyék el őket. Ismerősömnek most lett 3 kiscicája, egyet megtart, a másik kettő már gazdis, falun belül.

Pesten hallottam macskákkal nevű csoportot tudom javasolni, illetve vannak speckó örökbefogadós csoportok is, pillanatok alatt találhatsz.

De ha esetleg fajtamacskát szeretnél, akkor azért a legnépszerűbb fajtáknak még ülön fajtamentő egyesülete/csoportulása is van, ott is lehet érdeklődni cicára.

2021. júl. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!