Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet a cicám? A cicámat...

Előkerülhet a cicám? A cicámat ma este 7 után hazahoztam mer kintvolt a kert végében. Akartam adni neki enni negyed 9 körűl hiába hívom nem jön elő.

Figyelt kérdés
Miután hazahoztam nem figyeltem rá saját dolgommal voltam elfoglalva (sajnos). Néztem az otthoni kamerát, de nem látom merre ment, azt sem hogy kiment volna az ajtón. Ha kiabálok neki előszokott jönni, meg nyávogni is szokott, most semmi, voltam hátul ahol lenni szokott, de nem volt ott kiabáltam neki de semmi, nem jön elő :(
2021. júl. 21. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég okos a kamerád, akkor kutyák és macskák mozgására nem indul be a képrögzítés, csak emberi mozgásra, tehát ez esetben lehet, hogy kiment az ajtón, de a kamera nem rögzítette. Lehet, hogy eltekergett, ha éppen olyanja van, de akkor pár nap múlva valószínűleg visszajön.
2021. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Jaj ugy sajnalom en is sokszor ateltem de a remeny haljon meg utoljara, nagy valoszinuseggel elokerulhet majd. Lehet csak elment csavarogni, fiu vagy lany cica? Ivartalanitva van?
2021. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

A cica sajnos ha nincs bezárva a házba vagy macska-biztos kertbe akkor fogyóeszköz.


Általános reakciók:

-eddig mindig hazajött

Igen, eddig.


-Tud közlekedni.

Nem, nem tud.


-Tud vigyázni magára

Csak ha gyorsabb annál ami meg akarja enni vagy ami elüti


-ragaszkodik hozzám

Ez sem biztos, nem kutya… elszerethető fél nap alatt


Egy macseknak pont annyi odakint a túlélési esélye huzamosan mint egy 2 éves gyereknek. Szimplán szerencse, annyi kivétellel, hogy a gyerekeket összeszedik mert gyanús, a cica viszont megszokott látvány, senkit sem érdekel ha az út közepén szaladgál. Az is lehet, hogy elköltözött, más meg bezárta a lakásba és mostantól az övé.

2021. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Csak ma este 7kor tunt el, ne ijesztgesd mar szegenyt azzal hogy meghal meg orokre elvesz. Igen megvan ennek is a nagy eselye de inkabb biztatast irj. Valoszinuleg azert tette ki a kerdest mert aggodik es nem tud aludni. Kerdezo, siman lehet hogy holnap reggelre elokerul meg tenyleg elcsavaroghatnak par napra
2021. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Oké, akkor persze biztos, hogy hazajön! Aztán ne engedd ki többet mert legközelebb már nem biztos, de most még tuti!
2021. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Tudom hogy ilyenkor a biztatás a leghumánusabb, de attól hogy homokba dugja a fejét, sajnos megtörténhetnek a fenti esetek is.

Nem ment vissza a kert végébe? Talán talált valami érdekeset, szagot fogott és elkószált. Esetleg hirdesd képpel a facebookon helyi csoportokban, oldalakon, ha reggelre se lesz meg akkor meg nyomtass szórólapokat is a környékre.

2021. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hazajött úgy fél egy körűl, megnéztem a kamerát ami a hátsó udvar felé néz,(előtte csak az ajtót néztem) kb fél 8 körűl lépett le, Kimentem a hátsó kerthez és úgy ordítottam a nevét mint még soha, vagy 10 szer míg nem hallottam a távoli nyávogását :) utána még kiabáltam, és szép lassan de hazajött (biztos felébresztettem a fél falut...) de a lényeg hogy előkerült.
2021. júl. 22. 01:49
 8/8 anonim válasza:
62%
Naa orulok nagyon🥰
2021. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!