Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 7 éves ivartalanított...

Van egy 7 éves ivartalanított lány szobacicám. Haza szeretnék hozni egy időre egy kb.2 éves lánycicát. Vajon össze lehet őket szoktatni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

hááát. Nem is tudooom :S

szerintem nem igazán ( DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM ), mivel akkor a legösszeszokottabbak az állatok ha már korábbról ismerik egymást. és így ők lehet hogy össze fognak verekedni...

de azért próbálkozni lehet :)


SOOOK SIKERT!!!

2008. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem értek egyet az előttem szólóval. nekem is van egy szobacicám. én is hoztam haza egy sokkal fiatalabb cicát, és igaz fújt meg morgott rá kb. egy hétig, de utána állandóan játszottak, még egy kiskutyát is megszokott.

csak annyit, hogy nem szabad erőltetni, majd megszokja magától. ha mégse akkor bocsi, de szerintem a macskák nagyon alkalmazkodók :D

remélem segítettem. úgyhogy nyugodtan vigyed.

2008. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!