Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy cica nem iszik?

Figyelt kérdés
A cicám 15 hónapos. Eddig megkapott minden védőoltást, ivartalanított nőstény. Az elmúlt időszakban többet aludt, ami nem jellemző rá. Harmadik napja nem eszik, nem iszik. Állatorvos látta, antibiotikumot, étvágygerjesztőt kapott injekcióban. A bélelzáródást röntgennel kizárták. Laborjában alacsony a fehérvérsejt szám. Infúziót kapott, továbbra sem iszik, nem is eszik. Mit gondoltok?

2021. júl. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az állatorvost kellene kérdezni, hogy mi lehet a baja. Neki kell diagnosztizálni. Teljes kivizsgálás, mert bármi lehet.
2021. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én leukózisra tippelek. Frissen kaphatta, küzd vele éppen. De lehet vesebaj is.

Vitaminpaszta? Nedves eledel? Kézből se eszik? Fecskendővel itatva van?

2021. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A labor szerint a cica nem küzd fertőzéssel. Miből gondolsz leukózisra, oltott cicánál kettes? (komolyan érdekel, cicagazdi vagyok. ha ennek vannak jelei, szeretném tudni)
2021. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írta, hogy milyen oltást kapott a cica, lehet csak sima kombit kapott! Az alacsony fehérvérsejtszám a leukózis egyik tünete, a gyengeség és nem evés pedig a vírusfertőzésé.
2021. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
értem, köszönöm:legalább tudom mire figyeljek .
2021. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos amúgy, természetesen még vagy 100 másik oka is lehet, én erre tippeltem így látatlanban! :)
2021. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Leukózis ellen védőoltást kapott.

FeLV/FIV tesztje a mai napon negatív lett.


Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. júl. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!