Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy teáskanálnyi hamé lazacpás...

Egy teáskanálnyi hamé lazacpástétomtól lehet baja a fél éves cicámnak?

Figyelt kérdés
Mindig könnyes kisicicaszemekkel nézett rám, mikor halpástétomot vacsoráztam ezért az egyik konzerv maradékát neki adtam és nagyon boldog volt. A mennyiség nem lehetett több egy teáskanálnál.
2021. júl. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Egyáltalán nem gond, én is ritkán adok neki, semmi baja:)
2021. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Miért utólag aggódsz, hogy lehet-e baja tőle? Előtte kéne gondolkodni...

Baja nem lesz tőle, de máskor ne a macska 2 szeme irányítson.

2021. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Higanymérgezést kaphat a halkonzervtől, ha sokat eszik. Az ilyen 1-2 evőkanál nem baj! Viszont ne adj minden nap, mert a só sem tesz nekik jót.
2021. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Hát, adhatnál neki több kaját is, mint egy teáskanálnyi, különben éhen fog pusztulni...
2021. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja
2021. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Húú, hát alapszabály, hogy emberi ételt nem adunk a cicának, viszont a Hamé nagyon jó pástétom és magas a hústartalma, szerintem ettől még nem lesz baja. Én nem adok az enyémnek semmi emberit, és ez nem is fog változni, de szerintem enyi kóstolótól néha-néha nem lesz baja (a pocira figyelj, mert új kaja esetén is lehetnek kisebb problémák).

Sokan sült krumplit meg péksütit adnak nekik (Fb csoportokba még ki is teszik), ez a lazacpástétom szerintem még a jobbik eset a fűszerek és a só ellenére. Ez legyen a legrosszabb kaja, amit életében kap, és nem lesz probléma :D

2021. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baja, köszönöm a válaszokat. Rendszer nem lesz belőle az biztos 😃
2021. júl. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!