Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik nagyon össze vannak nőve...

Akik nagyon össze vannak nőve a macskájukkal: utaztatok már el több napra nélküle? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi, hogy augusztus elején elutazunk és 4 napot leszünk távol.

Két örökbefogadott cicánk van, 5 hetes koruk óta itt vannak, most lesznek 1 évesek.

Amióta örökbefogadtuk őket nem aludtam 1 éjszakát se nélkülük, itthonról dolgozom így nagyon megszoktam őket minden nap. Iszonyat bújósak, szeretetéhesek.

Már most gyomorgörcsöm van, hogy 4 napot külön leszek tőlük. Ezidő alatt anyukám fog jönni látogatni minden nap, de nekik is biztos nagy változás lesz, hisz velem kb. 0-24 együtt voltak, most meg csak pár órára fog valaki felugrani hozzájuk :(


2021. júl. 26. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthonról dolgozom, így mindig velük vagyok. Az egyik nagyívben letoj, de a másik egész nap a nyomomban van, és ő nagyon érzékenylelkű. Csak ritkán utazom el, de eleinte nagyon féltem hogy mi lesz vele, mekkora törés lesz neki.

Olyan emberekre bíztam őket akikben maximálisan meg lehet bízni, és reménykedtem a legjobbakban.

Minden rendben szokott menni, a macskák elég önállóak, elvannak így is. A lényeg hogy a megszokott környezetükben lehessenek.

Amikor hazajövök akkor megrohamoz a lelkis macskám, közben szinte szid hogy hol voltam. A másik meg tojik rá hogy megjöttem :D

Nem lesz semmi baj, feltalálják magukat.

Sokat fog rajtuk járni az agyad, de a mai technológiának köszönhetően nyugodt lehetsz, anyukád úgyis azonnal írna vagy hívna, ha baj lenne.

2021. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jó néha kicsit nélkülük, csak én mindig aggódok, hogy bajuk lesz. Kinti örökbefogadott macskák, a lakásba nem lehet őket behozni mert teljesen megvadulnak, a macskabiztos kerítésre pedig gyűjtök, de brutálisan drága.


Egyébként egy tipp: Ha van otthon laptop vagy a látogatónál okostelefon, akkor kérd meg, hogy rájuk nézhess videóhívással. Ingyen van, de akkor látjátok egymást, és megnyugszotok mindannyian.

2021. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
10%
Ezért nincs macskám, se semmilyen háziállatom. Hiába cukik, sose értettem miért jó ez embereknek, hogy az állatok visszatartják őket és emiatt nem látnak világot, vagy rohannak haza korábban külföldi nyaralásról.
2021. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik idén stresszből végigokádta a lakást első nap.

Utána egy hétig nem volt gond, utolsó napokban mondta anyukám, hogy már látszott rajtuk, hogy baromira unatkoznak.

2021. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!