Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki ismer ilyen cicát? befogado...

Sylwol kérdése:

Ki ismer ilyen cicát? befogadott, néha dorombol simogatni is lehet, de pl,megfogni nem lehet, leesett a törölközö felvettem odatettem mellé ahol volt ugy megkarmolt hogy vérzett pl ha kiesett a szárazeledelböl egy darab visszatettem ugyanez történt

Figyelt kérdés

#Vadmacska??
2021. júl. 27. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik macskám ilyen. Már hat éve velem van, de maradt benne egy vadság.
2021. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mióta van veled, de lehet ilyen vadóc marad, az is lehet hogy ha nem régóta él veled akkor megnyugszik később.

Enyémek békések, kalapáltam mellettük az ablakban a szúnyoghálót is, csak nézték lustán, egyikük talált cica, másikat vettem de elég szar helyről mint utólag kiderült, nehezen de leküzdöttük a pánikolós dolgokat idővel, kb 4-5 év volt mire normálisan nyugodtan tudott enni és nem fal, nem ijed meg egy egy hirtelen mozdulattól, mehet a pocaksimi és társai. Szóval nem lehetetlen de sok kitartás kell hozzá. Ha meg nem változik akkor őt így kell elfogadni, idősebb korában valószínű amúgy is lenyugszik majd, és kevesebb dolgon izgatja fel magát :)

2021. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen cicám. Soha nem teszek hirtelen mozdulatot, hogy ne ijedjen meg, és amióta rájöttem, hogy soha nem fogom tudni kézbe véve szeretgetni, bármennyire is szeretném, azóta nem is próbálkozok vele. Tökéletesen elvagyok vele, nagyon szeretetéhes, kedves, dorombolós, hízelgős cica egyébként, csak kicsinek nem lett megfelelően kézhez szoktatva.
2022. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!