Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig érdemes várni a táppal?

Meddig érdemes várni a táppal?

Figyelt kérdés

Zooplusról rendeltem egy Feringa próbacsomagot.


1 konzerv kacsa & borjú, brokkoli & pitypang

1 konzerv nyúl & pulyka, homoktövis & macskamenta

1 konzerv pisztráng & csirke, burgonya & petrezselyem

1 konzerv lazac & pulyka, cukkini & vízitorma

1 konzerv szárnyas, sárgarépa & pitypang

1 konzerv bárány & nyúl, áfonya & vízitorma



Egy ismerősöm javasolta, miután az ő macskája imádta. Utána néztem, hogy minőségben sem utolsó, ezért gondoltam teszek egy próbát.

Az én cicóm nem túl lelkes iránta, eszegeti, de ha úgy van, inkább a szárazra megy rá.

(bárány & nyúl, áfonya & vízitorma volt amit adtam neki).

Meddig érdemes próbálkozni? Vagy csak ez a fajta/íz nem ízlik neki? Eddig főtt húst kapott (kifejezetten neki készítettem) és Leonardo/Gourmet konzerveset, amit látványosan evett.

Érdemes várni és próbálni a többi ízt vagy hagyjam?



2021. júl. 28. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Hát, nem tudom. Én a helyedben éveket várnék. 🙄
2021. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy akit nem érdekel a macskás téma vagy nem szereti a macskákat, minek írogat meg olvassa ezt a részét a gyakorinak? Most jobban érzed magad, hogy ezt leírtad? Megnyugodtál? Hiper szarkasztikusnak érzed magad? Zseniális, akkor haladj tovább.
2021. júl. 28. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
A feringát az enyéim se szerették túlzottan, van is elfekvőben még vagy 2 darab belőle.. már csak cosma nature és greenwoods konzerveket kapnak, jó minőség és nagyon szeretik 🙂
2021. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, én imádom a macskákat, csak hülye kérdésre, hülye választ fogsz kapni. Első válaszoló voltam.
2021. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az, hogy te nem tudod értelmezni, vagy nem tudsz tovább logikázni, hogy mire kérdezem ezt, az nem azt jelenti, hogy hülye a kérdés. Nyilván arra voltam kíváncsi, hogy érdemes e mást ízt is próbálni vagy ne bontogassam feleslegesen a többi ízt, hanem mondjuk adjam át az ismerősömnek vagy annak akinek a macskája biztos megeszi, esetleg menhelyre.

De elmagyaráztam,hogy te is megértsd.

2021. júl. 28. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Fujj, pont a bárányost adod újként? Utálja a cicám a bárányos Purizon tápot, pedig nem válogatós, a többire ráröppen! A bárány és a vadak nagyon megosztó ételek. Keverve add harmadát 2/3 mással, úgy nem veszik kárba!
2021. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!