Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszik az alomba?

KittyhOWO kérdése:

Miért fekszik az alomba?

Figyelt kérdés

Most lett 2 napja egy fiatal kiscicám. Első éjszaka rámsimulva aludt, nem volt hajlandó máshogy. Most elérkeztünk a második éjszakához. Ma kapta meg a féregirtó és bolhairtó olajjal. Azon tanakodtam amiatt lehet, hogy nem akar mellénk feküdni és inkább az alomba megy.

Egyébként van neki kis alvó helye egy szék az ágy mellett kipárnázva és a játéka is ott van. Azt olvastam, hogy amiatt is mehet az alomba mert nem elérhető helyen van az alvó/pihenő helye, de van neki és közel is. Mégis oda megy, miért lehet?



2021. júl. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik neki, ne foglalkozz vele, el fog múlni.
2021. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki, vagy egyszerűen csak hűvösebb az alom mint a padló\szőnyeg.
2021. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy szerinted hol van az alvohelye, macska, altalaban nem a szamukra kialakitott kis reszen szeretnek fekudni, hanem mindenhol is :D

Amugy kolyokkent az enyem is az alomba aludt, jatszott, nem tudom miert, de meg igy is raszokott hamar, hogy oda vegezze a dolgat.

2021. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol is :D Macskagazdiként ezt nagyon találónak érzem 😹
2021. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha, még az enyém is kölyök és ő is befekszik néha, főleg a friss alomba, vagy ha most tisztítottam. Kicsit melege van, hűti magát, meg amúgy is, szereti az almot, tetszik neki - ennek örülni kell, mert ha nem tetszene neki, akkor a lakás más pontjaira ürítene, az meg rosszabb. :D

Amúgy igen, mindenhol IS alszanak. Az enyém a fekhelyét most nem használja, mert melegebb, és hát nyár van, szóval majd télen lesz buli odabújni. Nekem alszik a hűsítő matracán, a fotelben, az íróasztalom tetején, a forgószékemben, a könyvespolcom alsó polcán (az teljesen üres, neki ürítettem ki, mert tetszett neki akkor is, amikor pár könyv ott volt). A tv előtt, az ágyam végében, az ágyban a fejemnél, az íróasztalom alatt... ahol neki tetszik, ahol ő kényelmesnek érzi. :D

2021. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!