Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?

Mi lehet a macskám baja?

Figyelt kérdés
Ma reggelre le gyengülve találtam rá, evett egy picit majd elment de én itt nem voltam itthon, mikor hazajöttem akkor láttam hogy pár falatot evett és el is ment. Egész nap alszik és piszkosul sokat iszik, de nem eszik és sárgát hányt. Orvoshoz nem tudom vinni mert egy hét mire fizut kapok és most kezdtem el dolgozni szóval pénzem sincs egyáltalán, a családom pedig nagy ívben szarik rá.. Antibiotikum van még itthon ami neki való de tényleg semmi másom sincs

2021. júl. 29. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nemrég evett egy kanalnyi alutasakost és lelkesen dorombolt nekem de mikor rá akartam erőltetni a többit ott hagyott és megint lefeküdt aludni
2021. júl. 29. 20:29
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
És csak a családtól lehet kölcsönkérni?
2021. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Haver egy van ő is akkor kap fizut mint én mert egy helyen vagyunk és a baratomektol egyszer kértem kölcsön és anyam lelki terrorban tartott utána napokig pedig vissza adtam és ő is négy nap múlva kap lb
2021. júl. 29. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Hívj fel egy állatorvost, mondd el neki mi a helyzet, és kérdezd meg azt is hogy fizethetsz e később. Ha nemet mond akkor hívj másikat, hátha lesz aki megengedi, esetleg egy kevés előleggel, vagy részlettel.

Lehet amúgy hogy csak melege van, elég fura ez a nyár. Nálam épp a második szőrzés megy :/

Mérget ehetett? Vagy bármi olyat ami mérgező, pl tisztítószert. Allergiája van? Mit kap enni? Ezzel is lehet gond, pl csirkére lehet érzékeny, sok idő után is kijöhet ha akkor telítődik a szervezete.

2021. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is megpróbálnám az állatorvosokat végighívni (sajnos már csak reggel tudod vagy ha van ügyeletes/éjjel nappali állatkórház a közelben, akkor őket hívd) és mond el őszintén mizu. Ha van a városodban állatmenhely, macskamentéssel foglalkozó alapítvány/személy, akkor őt is megkérdezhetnéd. Hátha elég ha később fizetsz. Éjszaka azért még nézz rá, vize legyen ki ne száradjon. A sárgás hányás egyébként lehet csak a savasságot jelzni, de ha reggelre nem javul, akkor lehet valami komolyabb és infúzióra szorul.
2021. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Melyik városban élsz? Amúgy tudom, hogy sok ember nem szeret ilyet csinálni, de a Pesten hallottam macskákkal nevű facebookos csoportban is rengeteg jószándékú ember van: ha oda kiírod ezt, akkor lehet lesz, aki kisegít.
2021. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Méreg?
2021. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőstény cica akkor nem lehet, hogy vemhes? Az enyém akkor szokott hányni és olyankor mindig rengeteget iszik.
2021. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kergetem mindenhova egy adag vízzel és frisset tettem neki nemrég, nagyon szépen iszik magától csak faradt felkelni hozzá. Holnap felhívok dokikat majd és sajna Somogyban lakok egy eldugott faluban. Konzervet eszik, tápot meg alutasakost meg néha virslit de mondjuk egy napja a tesóm etette táppal és junior tápot eszik mert gyenge a foga és azt eszi csak meg de ő más fajtával tömte tele mert nem tudta mit kell adni neki
2021. júl. 29. 21:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudunk allergiáról és bak cica. Mérgezni valamelyik szomszédom mérgezett fel éve de abba hagyták mert be nyelte a macskájuk, nem hinném hogy folytatják azóta
2021. júl. 29. 21:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!