Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok macska miért nem kell...

Sok macska miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nem mindenki szereti a macskákat.

2. Nem mindenki tud róluk gondoskodni.

3. Nem várható el senkitől, hogy befogadja azt, amit nem akar.

4. Mert elvárásaik vannak, hogy milyen legyen az állat akit befogadnak: pl. fajtatiszta legyen vagy bizonyos színű.

2021. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mert sokkal több macska van, mint amennyit az emberek el tudnak vagy akarnak tartani... nincs annyi ember, aki tartsa őket...
2021. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember nem tud vagy nem akar macskát tartani, és nem is várható el tőlük.

Akik pedig tartanak (vagy tartanának) macskát, azok se tudnak vállalni adott számnál több egyedet; továbbá elvárásaik is vannak, hogy milyen macskát fogadnak be.

2021. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha kimegyek az utcára, kb 5 macska jön velem szembe.


Nekem is így lett 2, pedig egyáltalán nem akartam macskát.

Az egyiket szó szerint kukáztam 2 naposan, a másikat meg a Duna parton találtam kb 4 hetesen.


Épp ezért marad rajta egy csomó emberen a házi szaporulat, mert minden sarkon lehet macskát találni.

2021. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert túl sok a macska, sokkal több, mint a macskára vágyó gazdi.

Ezért tépjük itt is minden kérdésnél a szánkat, hogy nem, Micikének nem kellenek az anyai örömök, és az sem érv, hogy de hát eddig mindig el lettek paszolva a kölykök. Minden elpasszolt kölyök, aminek meg se kellett volna születnie, egy másik kóbor halálát jelenti.

2021. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

1,Ivartalaníttatni amint lehet

2,Hiszti helyett a saját telkén tartani az állatát mert az ő felelőssége és a szabadnak született dumát hanyagolni mert rossz kifogás arra hogy máshol szaratja az állatát XD Kennelt kiépíteni és érdekes nem tud majd csatangolni

3,Nem mindenki akar macskát.Sokan allergiásak a szőrére például vagy rühellik a macskákat alapból

2021. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
#6 kennelben macskát?? Szerintem téged is be kellene zárni egy kennelbe..
2021. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Akkor hova kellene tenni?XD

Ki lehet építeni úgy hogy kényelmes legyen a macskának.Ha a kutyát be lehet akkor nem értem hogy a macska miben különbözne.Kifutót is lehet építeni és akkor nincs bezárva.Kicsit az észt kék használni és időt szánni rá hogy igényesen ki legyen és persze pénzt ha valakinek ér annyit az állata és nem üres kifogásokat keresgélni és aztán sírni hogy ha esetleg eltűnik a macsek mert olyan felelősen tartják sokan és arról nem is beszélve hogy már károkat is okoz másnak.Mégpedig úgy hogy lepisikéli a dolgait,oda kaksizik ahová csak tud,összekarmolja a ház falát illetve a vadonatúj kerítést és még lehetne sorolni ja és fertőző a széklete ami konkrétan terhes nőknek különösen aggályos kimenetelű dolgokat idézhet elő.Normálisan kellene írni és nem személyeskedni mert nevetséges

2021. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

magazin.petissimo.hu/cikk/macska-kifuto

Tessék itt van XD

Nem tudom miért olyan szörnyű

2021. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Kifutó, nem kennel, az utóbbi nem elég nagy nekik. Egy kutyát se tartanék kennelben huzamosabb ideig, nemhogy macskát. Az csak addig jó, amíg elmegy a gázóra leolvasó, hogy ne harapja pi*án, aztán ki kell engedni.
2021. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!