Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen középkategóriás cicakaj...

Milyen középkategóriás cicakaját lehet venni jó áron?

Figyelt kérdés

Mindenképp fontos, hogy olcsó legyen, viszont nem szeretném whiskas és társaival tömni.

Még csak 4 hetes talán (talált cica) és úgy néz ki lassan eszegeti az alutasakos kajákat. Kezdésnek whiskast és félixet vettem, hogy így elpocsékolgatni amíg kiderül mikor eszi arra jók lesznek. Na viszont már eszik lassacskán így kéne valami jobb.


2021. aug. 1. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne a macskán spórolj.Tessék szépen megvenni neki a libamájat marha steakel.
2021. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen árkategóriában?

A Smill a egész jó táp, esetleg Bozita, Brit Prémium.


Én ezt tudom olcsóbb kategóriában ajánlani, ezek középkategóriások.


Esetleg ha ezt drágállod az Aldiban a Shah (azthiszem), sem rossz.

2021. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Smillával etetem, Zooplusról lehet rendelni és kb. az az árkategória, mint a Whiskas, csak sokkal minőségibb, nagyon magas a hústartalma és a cicám is szereti. Azért nem mondom, hogy olcsó, de ár-érték arányban nagyon jó. Azért nézz rá, lehet neked is megfelelő lenne.

Amúgy mi számít neked olcsónak és középkategóriásnak?

2021. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget meg fogom lesni őket.


Fogalmam nincs mi az olcsó, mert már jó ideje nem volt cicám, fogalmam nincs mik a mostani árak.

Viszont tényleg nem szeretném szeméttel etetni, de a full extrás prémium tápokat meg nem tudom megvenni neki, mert akkor meg orvosra nem lesz keret.


Tehát olyan táp kell, ami egy átlag embernek is megfizethető és nem színezékből és gabonából áll 3% hússal.


Amiket ajánlottatok azokat meg fogom nézni. :)

2021. aug. 1. 12:34
 5/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:

Fontos hogy mindig a cica életkorához illő eledelt válaszd.

Kitten: 5 hetes kortól 4-6 hónapos korig.

Junior: 4 hónapos kortól 12 hónapos korig.

Adult: 12 hónapos kortól 10 éves korig

Senior: 10 éves kor felett


Prémium márkák, nem olcsók, de nem érdemes a kaján spórolni mert később a dupláját hagyod ott az állatorvosnál.


Almo Nature

Animonda Carny

Brit Care

Happy Cat

Premiere

Real Nature

Royal Canin

Purizon

DaDo

Carnilove

Profine

N&D

2021. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 köszi, viszont nincs keret a prémium tápokra.


A smilla viszont szimpatikus táp.


Nem a macskán szeretnék spórolni, de nem tudok többet kiadni, vannak egyéb kiadásaim is és ha prémium táppal etetem, nem lesz pénzem az ivartalanításra és az esetleges betegségek kifizetésére.

2021. aug. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!