Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bújós cicák okosabbak mint...

A bújós cicák okosabbak mint a vadak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs összefüggés.
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2021. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norbán ***** válasza:
41%
okosabbak, több finomságot kapnak :D
2021. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem okosabbak, sőt. A vad cicák teljesen önellátóak, maguknak kell mindenről gondoskodni, élelemről, biztonságos helyről, az utódok védelméről. Fejletteb érzékszerveik, ösztöneik vannak. A bújós cicákat meg általában lakásban tartják, akik ha kikerülnének a vadonba, lehet már az első nap éhen halnának, mert nem tudják felvenni a versenyt a vadon élő társaikkal. Tasakból kapják a whiskas eledelt, meleg ágyuk van, totális kényelemben élnek. Az ember segítsége nélkül a legtöbb életképtelen. Ezért is van annyi facebook poszt a kóbor állatokról, mert ha véletlenül egy szobában nevelkedett kikerül az utcára, egyszerűen nem tudja feltalálni magát, annyira el lett háziasítva. Összehasonlíthatatlan egy vadon élő macska és egy szobacica összehasonlíthatatlan egymással.
2021. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kezdeti életmódtól függ,vadak-e, hogy mennyire voltak ember mellett születésük után, kezesek lesznek-e(én így tapasztaltam). Amúgy a vadak is szelídülnek idővel. Az enyém kis vad volt és ezért imádtam,később ő is szelídült velem aludt minden nap,de nem lett "bújós". Érdekesebbek mint a kis muják 😁
2021. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!