Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek ezzel a lépcsőházb...

Tottooo kérdése:

Mit kezdjek ezzel a lépcsőházban talált macskával?

Figyelt kérdés
Éppen mentem fel a lépcsőn mikor az egyik sarokban egy macskára lettem figyelmes. Nagyon ijedtnek nézett ki. Próbáltam közelebb menni hozzá,de akkor hirtelen felugrott és lejjebb futott egy szinttel. Most vittem neki egy kis macskakaját, de nem kell neki:(.Szerintem kidobhatták ezért nem akarom kitenni a lépcsőházból mivel benti macska. Mit tudnék vele kezdeni? A házba nem tudom bevinni, mivel elég vad de a lépcsőházban se maradhat.?

2021. aug. 2. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki minden nap enni és inni, csinálj neki fekhelyet
2021. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Állatvédelmi szervezetet keress meg.
2021. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy ott lakótól lépett meg.
2021. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Csöngess körbe a lépcsőházban, megléphetett valakitől. Próbáld megfogni és bevinni a lakásba, tegyél ki a faliújságra papírt. Meglesz a gazdája.
2021. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem kidobták, hanem kiszökött. Esetleg becsöngethetsz a lakókhoz, hogy kié.
2021. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Valoszinüleg az egyik lakóé, aki elment dolgozni, ezért nem is tud róla, hogy kiszökött. Valahogy fogd meg, és zárd be. Délután keresni fogják.
2021. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Továbbra is ugyanabban a sarokban van. Egyik szomszéd kivitt neki vizet én meg adtam neki enni. Majdnem mindenhova becsöngettem, de semmi. Nem tud senki semmit erről a macskáról.:(
2021. aug. 2. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
A majdnem mindenhová-t egészítsd ki mindenhová-ra. Hátha a majdnemben rejlik a gazda.
2021. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Hol van ez helyileg?
2021. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miskolc
2021. aug. 2. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!