Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több mint 1 napja van itt a...

Több mint 1 napja van itt a cica, de még nem használta az almot. Mikor kell aggódni?

Figyelt kérdés
1 hétig vigyázunk egy cicára, mert a gazda nyaral, és nekünk is van egy cicánk + egy kutya. Nem tudom fognak-e jól kijönni mert a vendégcica (4 hónapos kan) és az enyém (3 éves nőstény) fújnak egymásra, a vendégcica pedig kb csak 1 szobába van végig, ki se akar jönni már 1 napja. Kajából is alig eszik, ez fog változni? Mit tudnánk csinálni?
2021. aug. 2. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alom ugyanabban a szobában van mint a macska?

Adjatok kaját meg vizet neki és hagyjátok békén, ha nem hall beneteket enni fog, és az almot is rakjátok a szobába, ha nincs ott.

2021. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Lehet elég nagy stressz neki a helyzet.

Van egy menhelyi kutyám.

Évekkel ezelőtt,mikor elhoztam, annyira félt,hogy 3 napig nem láttam inni,enni semmit nem evett és még egy pisi se volt

Persze, lehet elmulasztottam a pillanatot...

De összességében csak rettegett mindentől.

Kell biztos a cicának is idő

2021. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

be van tojva.... Elég nagy stressz neki...

Vizet, ennivalót, ha lehet almot is abba a szobába ahol van. Használni fogja :)


Majd megszokja. Vagy nem...

Kisállat tartás és a nyaralás nehezen egyeztethető össze...

Kisállatnak szenvedés mindenesetre...

2021. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!