Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska mennyire tudja jól...

A macska mennyire tudja jól elkerülni azt hogy elüsse egy autó?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul.
2021. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A ködlámpám azt mondja hogy nem nagyon.
2021. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 7 éven át dédelgetett cicám eltűnt egy este. Fél év múlva derült ki, hogy elütötte egy jármű.Szóval: semennyire, nem szabad kiengedni.
2021. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rosszul. Az én gyerekkori kandúrkám is így halt meg, mert apám nem engedett a házba semmilyen állatot, miközben én már 7-8 évesen is bent akartam volna tartani...
2021. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

A fiatal cicák gyakran autó alatt végzik.

Ha elérik a 2 éves kort, onnantól nagyon jól közlekednek kis forgalmú utakon.

Az én kandúrom konkrétan szétnézett, és elengedte az autót. Soha nem ütötte el semmi. Sajnos csak 8 évig élt súlyos betegség miatt. De az autókkal nem volt problémája.

2021. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Rosszul. A fényszóró miatt ők is lefagynak mint a szarvasok.

Ugyancsak nem túl jók a sebesség felmérésében tehát leléphetnek úgy is az útra, hogy jön a kocsi.


Szóval fajilag, alkatilag rosszul.

2021. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
A macskának minden esetben szerencsésnek kell lennie amikor átkel az úton. Ellenben elég egyszer elnéznie... Nem beszélve arról, hogy nem az autók az egyetlenek amik fenyegetik őket
2021. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!