Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska konzervben lévő...

Milyen macska konzervben lévő aszpik receptet ismertek?

Figyelt kérdés

A macskám, nem hajlandó megenni, csak a macskakonzerv aszpikot. Meg a hùskockákat is alig eszi. Mivel nem tudok állandoan olyan konzervet venni neki, arra gondoltam hogy fözök neki, es lecsomagolom hütőbe. Tudtok valami receptet miből, hogyan?

Tömény húsleves, be kocsonyásodik arra gondoltam olyat keszitenèk, csak nem tudom ízre megenné e azt.


2021. aug. 7. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Etesd minőségi táppal, meg fogja enni és legalább a veséjét meg a fogait sem teszed tönkre vele.
2021. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Friskist adok neki, nem eszi miota a nagy melegek vannak. De vannaj kinti ideszegōdött "vad" macskáink is, még ōk se eszik. Előbb megeszik a rántott leveses konyhai maradékot mint a száraz tápot. A benti kandúrom akirol meg beszeltem, a hust nem eszi úgy mint az aszpikot a konzervből.
2021. aug. 7. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Minőségit írtam, nem 4% hústartalmú bolti szart. 😄
2021. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Fressiben lehet kapni premier konzervet, annak a nagy része hús, az minőségi.


Viszont nem minden macska bukik a minőségi tápra. Nekünk az egyik macska bukik a minőségi premier-re, a másik viszont a tesco-s meg lidl-s olcsót imádja. Főleg azt amiben lé is van, azért visít.

Hiába noh, ők is egyéniségek.

2021. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha házilag akarod, akkor főzzél csirkeláb levest. Ha nem túl sok vízzel főződ, miután kihűlt, beteszed a hűtóbe,és néhány óra múlva, de legkésőbb másnap reggelre már kész a finom aszpik. Az ilyen macska valószínűleg szeretni fogja.
2021. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Simán csinálj neki kocsonyát- jobban jár vele mint a szójás förmedvénnyel ami a tasakosokban van. Fűszerezést lehet mellőzni. Adnék netes receptet, de egy csomóba hagymát, fokhagymát tesznek, ami a macskának nagyon nem kéne.
2021. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Ja, a kocsonyát lehet darált húsival , nekik való zöldséggel, főtt, darabolt, vagy éppen összetört tojással feldobni. Ha belegondolsz mennyi a tasakos kilója, meg mennyi a csirkecomb kilója, szerintem nem is kérdéses megér-e e némi macerát a főzött kaja nekik. (lehet adagonként fagyasztani ha egyszerre nagyobb mennyiséget főz az ember. Plusz nem mindegy szóját meg ízfokozót eszik a cica, vagy tényleg húst. A valódi kocsonya meg a kollagén miatt jó kis ízületvédő.
2021. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

A friskiest persze hogy nem eszik meg, az szemét.

Vegyél neki minőségi tápot, amit rágni is kell. Hagyd ott neki, ha éhes lesz megeszi. És ne csodálkozz ha nem eszi meg egyben a napi adagját, náluk az a normális hogy kis adagokat esznek.

2021. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Jah, azert szerintem ne hagyja ott a nedves tapot egesz napra amikor 30 fok van.
2021. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!