Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ijesztő, hogy a macskák...

Ijesztő, hogy a macskák mindig ugyanúgy néznek... Hogy viseled, hogy a tekintetük egyáltalán nem kifejező?

Figyelt kérdés
A kutyák azért mások...

2021. aug. 8. 10:29
1 2 3
 1/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
96%

Hát nem tudom, de nekem van macskám és szerintem nagyon kifejező a szeme, simán látszik a szemén minden.

Ugyan ilyen a nyávogása, picit oda figyelsz és rá lehet ám jönni, hogy mit akar pl az enyém simán beszédes.

2021. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem néznek mindig úgy, nagyon is kifejező a tekintetük, arckifejezésük is van. Nem ismered eléggé a macskákat.
2021. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez kerlek szepen netto butasag, a macskak is tudnak 'beszelni' a szemukkel.
2021. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség amit mondasz kérdező. Attól hogy te képtelen vagy értelmezni, a macskáknak nagyon is kifejező tekintetük van.
2021. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Miért is nem kifejező nézésük?

Kifejezi megvetésüket az őket meg nem értő gazdi iránt.

2021. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mi az ijesztő? Amikor itt Miskolcon úgy áll a főúton, járdán fél csupaszon csukott szemmel egy 12-14 éves gyerek mint egy zombi, aki azt sem tudja hol van a drogtól, és neked kell kikerülni. Vagy a megállóban úgy ül mozdulatlanul mint akik már halottak.
2021. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
LÁTTÀL már igazi macskát? Szerintem - meg aki tartott már, azok szerint is - inkább borzasztóan kifejezö a nézése!
2021. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A macskák tulajdonképp pszichopaták a kutyákhoz képest. Aki belelát valamilyen érzelmet a nézésükbe, az antropomorfizálja őket.
2021. aug. 8. 11:05
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy pszichopata, kérdező, nem a macskák.
2021. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

A te szegénységi bizonyítványod ha nem látod a macskák különböző jelzéseit.

A nézésükön is látom hogy éppen milyen szándékkal közelítenek, a testbeszédükön is, a farkuk állásán is, és az általuk kiadott hangokból is.

Szóval ez mondhatni elég nagy öngól, megpróbáltad a népet a macskákkal provokálni, de csak az jött le mindenkinek egyértelműen hogy milyen rossz megfigyelő vagy és milyen gyenge képességekkel rendelkezel, mert csak egyetlen faj jelzéseit sikerült megtanulnod 🤷‍♀️

Nekem van kutyám, macskám, tengerimalacom, és mindegyik jelzéseit tökéletesen kódolom.

2021. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!