Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félős cica az is marad?

Félős cica az is marad?

Figyelt kérdés
3 hónapja örökbe fogadtam menhelyről egy akkor 6 hónapos cicát. Imádnivaló, viszont nagyon félős. Hangoktól, mozdulatoktól is nagyon megijed, az pedig kb elképzelhetetlen, hogy bárkivel összebarátkozzon... egyik barátommal heti többször találkozik, mégis fél tőle, talán 1x engedte magát megsimizni és másokkal sem barátságosabb... alapvetően ha ketten vagyunk, nyugodtnak tűnik, simán alszik elnyúlva, engedni simogatni a hasát is, igazi ölbecica, csak az idegenektől retteg. Fog ez változni, vagy tehetek bármit, hogy ne féljen másoktól? Vagy lehet, hogy az alaptermészete ilyen?
2021. aug. 8. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi Picúrunk is néha félős.Pedig nálunk nőtt fel,pici cicaként került hozzánk.Mi elfogadtuk,hogy ő néha ilyen.Ha a kukás autó előttünk megyen el,akkor is megijed,és bejön a házba.Szerintem fogadd el,őt ilyennek.
2021. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benned bízik, másban nem. Ez eddig rendben van, normális a macskáknál, nem mindegyik barátkozós típus. Szoktatni kell, hogy ne féljen, vegye természetesnek, hogy van ott valaki, de nem fogja bántani, nem kell félnie. Ha hangoktól, mozdulatoktól is megijed, az viszont utalhat gyenge idegrendszerre is.
2021. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én elfogadom ilyennek, csak a barátaimat sajnálom akik imádják és nem értik miért fél tőlük:)
2021. aug. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!