Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevált bolhaÍRTÓ szerek?

Bevált bolhaÍRTÓ szerek?

Figyelt kérdés
Bolhás macskának szeretnék vásárolni bolhaírtó szert, ami kiöli a bolhákat. Olvastam, hogy a boltban található cseppek, stb. csak elűzik a bolhákat a macskából. Benti cicám van, egy hete találtuk kidobva a határ szélén. Körülbelül 4 hónapos lehet. Szóval nem akarom, hogy a ház legyen tele bolhával. Valami ajánlat, hol és milyen fajta bolhaírtót vegyek?

2021. aug. 9. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én most átböngészve a hasonló kérdéseket ezt a Frontline cuccot olvastam jó pár helyen.
2021. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Stronghold macska spoton -t ajánlanám. Egyéb élősködők ellen is hasznos. pl fülrühösség, szívférgesség, stb. A kistestű/kölyökmacskás fajtát kell venni. Ez a fejlődési alakok ellen is hatásos, nem csak a kifejlett bolhák ellen. Lehet,hogy egy kicsivel drágább mint a mezei alap fipronilos csepegtetők viszont ez tényleg jó. De jó lehet a fypryst combo macska spoton, vagy az Adavantage macska spot, vagy advocate macska spot, vagy frontline combo. Olyat,ami csak kizárólag fipronilt tartalmaz hatóanyagként azt inkább megelőzésnek érdemes használni.
2021. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szappanos víz-fél óráig. Ahogy nagyanyám csinálta velük félévente.
2021. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Fypryst nyakba csöpögtetős vált be a bolhák és kullancaok ellen.
2021. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!