Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy macskát most...

Befogadtunk egy macskát most kb fel éves és minden nap lehugyozza az agyunkat, miért?

Figyelt kérdés

Először a kutyák parnajat pisilte le aztan a ferjem helyét, tegnap az enyémet ma megint a férjemét. Nem tudjuk kizárni teljesen egész nap, mert körbejárható a házunk így kb mindent le kene zárni. Eddig mindig este csinálta. Alom van, tiszta és használja. Kifejezetten az ágyunkat szereti.

Szívem szerint kivágnám a kertbe, amúgy is durci hogy be van zárva, de varom hogy mikor lehet végre ivartalanitani, nem akarom, hogy felcsinálják. De meg egy húzása van és megy ki.

Szoval kinek van valami jó tippje esetleg?


2021. aug. 11. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Ha az agyatokat hugyozza le ott már gond van. Nyitott fejjel jártok mint Kennedy XD
2021. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
1. :DDDDD ezt akartam írni
2021. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem akkor csinálta ezt,mikor este nem keltem fel kiengedni az udvarra.

Ez olyan macska bosszú.

Valószínűleg eddig kint volt,nem érti a bezárást.

2021. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Jelol.
2021. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
68%

Na ezért kellene megtanulni, hogy az ékezet nélkül írás nem csupán bődületes lustaság és unintelligens dolog, de még mást is jelent tőle, amit írsz.


Az agyatokat...hát jó. :D

2021. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk ivartalanítás előtt csinálta. Utána fokozatosan leszokott.
2021. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De a fél éveset már lehet heréltetni. A mienk szerintem nem volt még annyi.
2021. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3 igen lehet, hogy ez a baja, de nincs meg 2 kg ezért nem akarjak megműteni még. 1800 gr. Most engedjük ki aztán várjuk a kismacskákat?

4 ok. De ugyan miért az ágyat? És miért kell ezt naponta ismételni? Amúgy nincs is beengedve az ágyba szóval nem is ertem.

2021. aug. 11. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem kandúr.
2021. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek lehet az az oka, hogy csak egy alom van. Sok cica nem szeret ugyanoda pisilni, ahova kakilni jár. Ezért ne legyél rá mérges. Mindig egy alommal több legyen, mint ahány macska van.
2021. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!