Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legnagyobb szemétség, amit a...

Legnagyobb szemétség, amit a macskád művelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
91%

Lelokott par poharat az asztalrol, illetve egyszer a szoba kozepere szart, de ez az en hibam volt, tul keson ertem haza, nem volt tiszta az alom :D

Bar ha ugy vesszuk, minek hagytam ott a poharat, az is az en saram.

2021. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
92%
Mindig kitalál valamit esténként amivel fel akarja vonni magára a figyelmet. Egy időben a tv mögött mászkált direkt (előtte egyet már lelökött és eltört, mert arról ugrált a szekrény tetejére), aztán mikor felraktuk a tv-t a falra a kábeleket kezdte rágcsálni, utána megunta és a légtisztítót borította fel állandóan. Mostanában csak simán nyávog. Ja és ezeket mindig abba hagyja ha egyikünk felkel rá és odaszalad dorombolva, szóval csak erre megy ki az egész :D
2021. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
35%
Semmi.
2021. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
93%

Felugrott a szekrény tetejére és lepofozta onnan a 3 antik órámat, mindegyik összetört. Nem tudom, miért zavarták, sosem volt a felugrálós fajta, még a húsért sem ugrik fel a konyhapultra.

Valamiért az a 3 óra nem kellett neki oda.

2021. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
92%

Egy korábbi macskám egy egész tálcányi poharat vert le a pultról, a hatból öt összetört.

A jelenlegiek közül az egyiknek az a legnagyobb szemétsége hogy rendszeresen leveri a hangfalamat, ami neki köszönhetően hol szól, hol nem szól. A másik pedig támadja a kutyát ha nem figyelek.

2021. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
90%

Megette a hörcsögömet.

Valahogy lepiszkálta a tetőt és megette.

2021. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém pakol kis korától, csak már nem olyan durván csinálja. Minden kinyíló fiók, szekrényajtó, polc érdekli, és akár olyan áron is, hogy mindent lever föl és bemászik.
2021. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
93%
Belepisilt a mosogatótálcába, rendszeresen lopta a félpár zoknikat,sárba hemperget(hófehér bundája volt) fürdés után. Ha nem ébredtem pontosan addig ugrált rajtam amíg felnem kelltem. Ha nem azt kapot enni ami a kedvence volt fellökte az edényét. De valahogy mindig elérte ,hogy neharagudjak olyan igazi boci szemekkel nézet rám.
2021. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
95%

#6, az én hörcsögöm, szegény "szerencsére" magától hullott el, megsirattam, eltemettem tisztességgel a kertembe, a virágok közé. A macskám még aznap kikotorta és felzabálta.

Nagyon haragudtam rá.

2021. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim válasza:
91%
Felugrott az asztalra és a friss reggelinkbe bele evett
2021. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!