Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúrok élvezik a párzást?

A kandúrok élvezik a párzást?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biológus így nem 100%, de úgy tudom, hogy a delfinek az egyetlen olyan állatfajok, amik az élvezetért vannak együtt és nem pusztán az ösztönök vezérlik.
2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon kevés állat van ami élvezi a közösülést. Ha jól emlékszem a csimpánzok, meg a delfinek pl. ilyenek.
2021. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Bonobók (csimpánzfaj) nagyon élvezik. Össze-vissza szexelnek egész nap. (Nem vicc.)

[link]

2021. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Hogy jó érzés e azt nem tudom, de valószínűleg igen, hiszen ha rossz érzés lenne akkor nem akarnának párosodni.
2021. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

4

A nőstény macskáknak fáj. Nem akarnak párosodni, de muszáj, ösztön hajtja őket.

2021. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

A kandúroknak nem fáj, de gondolom tart az egész 3 másodpercig. Szóval nagyon sokáig nem élvezhetik, ha élvezik is.

5-ös voltam

2021. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Az ösztön miatt párzanak, a hormonok szaga veszi rá a hímet is arra, hogy párzás van, de ha nem is élvezik, nem hinném hogy szenvednének tőle. Sok különbség van ember és állat között, pont mint ahogy az, hogy míg egy embernek fáj a szülés, addig az állat nem érez fájdalmat ellés közben.
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
" Sok különbség van ember és állat között, pont mint ahogy az, hogy míg egy embernek fáj a szülés, addig az állat nem érez fájdalmat ellés közben." Marhaság. AZ állatnak is fáj a szülés.
2021. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

#8 persze, sok ember keverhető az állattal, nekik még fáj.

De amúgy nem. Láttál már ellő macskát vagy kutyát? Ha fájna neki úgy üvöltene mint az ember is.

2021. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Fáj nekik. Pont nagytestű háziállattal (ló vagy marha) kapcsolatban olvastam, hogy nagyon fontos, hogy fájjon, mert akkor szabadul fel az oxitocin úgy igazán és akkor alakul a kötődés jól.
2021. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!