Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg sokan főleg ezért...

Tényleg sokan főleg ezért választanak fajtiszta macskát?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek van egy gyönyőrű, különleges színű brit cicája, aki nekem is megtetszett egyrészt a személyisége miatt, mert bár, a macskákra azt mondják nem szeretik a gazdijuk, ez a cica láthatóan nagyon is szereti őket, másrészt olyan, mint egy édes kis plüss cica. Az ismerősünk szerint nagyon nehéz különleges színűt találni minden fajtiszta cicánál, mert sokan direkt a gyakori színeket választják, hisz azokról mindenki tudja, hogy sok pénzbe kerültek, fel lehet vágni vele. Szerintetek ez mennyire igaz?

Gyakori alatt ilyet értek: [link]

Ismerősömnek ilyesmi van, csak még kölyök (11 hónapos): [link]


2021. aug. 16. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Szerintem általánosságban nem igaz
Szerintem általánosságban igaz
Más véleményem van erről, amit inkább kifejtek
13 szavazat
 1/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
28%

*FAJTAtiszta


Amúgy biztos van ilyen is aki “felvágásból” vesz fajtatiszta macskát vagy márkás ruhát, “német prémium” autót stb. De szerintem általánosságban (főleg állatok esetében) nem erről van szó.

2021. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nekem is van, szerettem volna egyet, mert régebben is volt egy nagyobb perzsa. A színe egyáltalán nem számított, csak elmentünk és az egyiket ideadták, nem volt megkötés.
2021. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Nekem meg sima házi cicáim vannak, akiket találtam utcán kidobva néhány napos korukban, különböző helyeken, időben, vér szerint nem testvérek, de viselkedésükben nagyon is azok.

Ilyen a színük, a képeken nem a sajátjaim vannak, csak azt mutatom, ők is így néznek ki:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

2021. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon szép cicák!
2021. aug. 16. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Fajtatiszta macskáknál vannak olyan színek, amik házi macskánál nincsenek. Én ha fajtatiszta macskát vennék, biztos bengáli macskát vennék. Leginkább a szőr minősége, hossza és mintázata a különbség, a személyiség bármilyen lehet. Nem tartom kizártnak, hogy van aki felvágásból de biztos nem mindenki.
2021. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!