Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszéd macskákat hogyan...

Szomszéd macskákat hogyan tudnám távol tartani?

Figyelt kérdés
Nekünk egy macskánk van. A szomszéd is hozott egyet tavaly, az hamarosan átszokott hozzánk. Egy még belefért, barátságos, bújós cica, az se zavart, hogy eszik az enyém kajájából. Most viszont megint hoztak két kölyköt és már azok is állandóan itt vannak, főleg, hogy itt nincs kutya, náluk meg mindig zaklatja őket. Szeretem a macskákat, de ez már nekem is sok. Hogyan tudnám rávenni őket, hogy maradjanak szépen otthon és ne járjanak ide enni.
2021. aug. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kb ugyanezt a kérdést tettem fel én is. A legműködőbb tanács ami jött, hogy etessem bent.
2021. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán tudsz mit csinálni velük. A legkönnyebb megoldás, hogy a saját macskádat bent eteted (vagy ha ez nem működőképes valamiért, akkor csak annyit adj neki, amit egyszerre megeszik és ne legyen kint pluszban, amire a szomszédé rájárhat). Amivel tényleg távol tudnád tartani őket, az a macskabiztos kerítés, de feltételezem kisebb költségvetésű megoldás érdekelne.
2021. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
A macskabiztos kerítés felesleges pénzkidobás. Normális macska átjön a háztetőn, fákon stb. Ne etesd kint a macskádat.
2021. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ez nem feltétlenül igaz, nálunk pl. nem tudna, mert messze van a szomszéd háztető és fa sincs a kerítés közelében semelyik irányban, szóval ide biztos nem tudna bejönni semmilyen macska. Az elrendezéstől függ, van akinél működne ez a megoldás, de mint írtam, én is azt javasoltam, hogy ne kint etesse a macskáját, mert a kerítés bizony költséges.
2021. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly december óta van a szomszéd macskája...van nekik vagy hét de csak ez az egy jár át . Kicsit tart is tőlünk mert már többször elkergettül, de nem használt , nem etetjük de itt van .

Ha meghallja a gazdi hangját elbújik , pedig egy kislányé .


Persze az enyémek bent kapnak enni kutya ajtón közlekednek , de hát ez is megtanulta. Nincs szeretgetve , de jön élénk minden nap.


Volt kutyusunk de attól sem félt , sajnos ő már nincs. ....en is kíváncsi vagyok erre hogy lehet távol tartani.

Az enyémek ivartalanok, nem mennek neki, nem kergetik el.

2021. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: ne tegyél ki kaját és akkor nem jönnek.

A sajátodat etesd bent. Biztos van valami kamra vagy ilyesmi.

2021. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!