Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A féreghajtótól mehet a cica...

A féreghajtótól mehet a cica hasa??

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hacsak nem adtál neki valami szokatlant
2021. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ,a féreghajtót kapná !!

De holnap mivartalanítják és azért kérdeztem meg mert nem akarom hogy fosson a műtét előtt!!

2021. aug. 24. 13:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanítják
2021. aug. 24. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Műtéti előtt amúgy sem lehet semmit, én este adhattam neki bácsit és másnap 11kor ivartalanították. Konkrétan semmi nem volt a cicában akkor. Sajnáltuk, mert rendesen kiütötték legalább 9 órára, akkor is hányt. Úgyhogy konkrétan az ivartalanítás utáni reggel tudott enni. De ez a mi 3 napunk volt.

Amúgy őket nem zavarja, mert altatják.

2021. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*vacsit
2021. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen ma este is csak már fél adagot kap!!

És éjféltől nem is ihat!

2021. aug. 24. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanitas elott jutott eszedbe a fereghajtas? Ferges is, vagy csak a szokasos 3 havit kapja? Ha a szokasos, akkor el lehet tolni, ha ferges, akkor addig nem kene muteni, ameddig meg nem gyogyul.
2021. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,nem nem férges!

Csak ránéztem a féreghajtóra és 2 hónapja kapott gondoltam adok neki egy adagot !!

De ha hasmenést okozna akkor gáz lenne a műtétnél esetleg!

Akkor majd kapja később

2021. aug. 24. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nem adtad még neki? Ne most add oda, inkább mikor jobban lesz! Nem feltétlen lesz hasmenése, de lehet. De nálunk az egyiknél altatásnál derült ki, hogy mégis férges, mert megindultak ki belőle, úgyhogy kapott azzal együtt azt is ott...
2021. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!