Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz volt lemondani így...

Nagyon gáz volt lemondani így az állatorvost, ezután mehetek hozzá?

Figyelt kérdés

Apám macskáját bejelentettem ivartalanításra, mert már 1,5 éve könyörgünk neki, de nem engedte. Előtte 2 hétig minden nap rákérdeztem, bejelenthetem-e, azt mondta igen, még a telefon előtt is.


Aztán miután bejelentettem, 2 napig őrjöngött, elviselhetetlen módon... Úgyhogy a macskát nem lehetett elvinni, szapult engem, az állatorvost, hogy megjár neki, meg hogy mire költi inkább a pénzt. Még utána hetekig őrjöngött miatta. Szóval megírtam neki, hogy a szüleim meggondolták magukat, ezért szeretném lemondani az időpontot, elnézést stb.


Ezek után mehetek oda még bármikor a cicákkal? Tudja ki vagyok, a nevem is, jártunk már ott. Még az is volt, hogy direkt meg fogja gyilkolni a macskáját...


2021. aug. 25. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elmondod neki, de nyilván sejti, hogy degeneráltak a szüleid, akkor megértő lesz :)
2021. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Apad nem normalis.

En nem mondtam volna le, elvittem volna ivartalanitasra es kesz. Utolag mit tud tenni? Orditson, szarok ra.


Egyebkent nem gaz, sot, nyugodtan el is mondhatod az allatorvosnak az egesz sztorit, amikor legkozelebb mentek, hatha tud apadra hatni valahogyan.

2021. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
2es, a kérdező gondolom nem nagykorú, önálló keresettel rendelkező személy. Miből fizette volna az ivartalanítást?
2021. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meg a macska elmegy méhdaganatban, vagy heredaganatban, akkor mindenki hibás lesz, csak ő a helikopter.
2021. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azert ez nem egy akkora osszeg, amit ne lehetne osszeszedni, foleg ha mar 1,5 eve ez a tema. Ha elmult 15, mehet diakmunkara is.

De nyilvan te is csak talalgatsz, nem tudjuk a korat, az is lehet, hogy 13 eves, de az is, hogy mar reg nagykoru, csak otthon el.

2021. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a pénz volt a gond, egyszerűen nem engedte volna oda, úgy tett, egy életen át képes őrjöngeni miatta. Nem tudjátok elképzelni, hogy képes tenni ilyenkor, kb. megbánod, hogy megszülettél... Anyám elengedte volna.


Csak mondhatta volna előtte, hogy nem engedi oda akkor sem, akkor nem szórakoztam volna az állatorvossal.. Hívás előtt is meg lett kérdezve. Azt nem volt képes ésszel felfogni, hogy az állatorvossal azért nem lehet szórakozni... Hiába mondtál bármit. Ilyen ötletei voltak, hogy kapcsold ki a telefont és ne vidd oda időpontra, mit b...k rá, mit mondasz neki, nem kell vele szóbaállni, mi az, hogy bejelentetted... Azt sem sikerült felfogni, hogy azért állatorvossal nem lehet így, pláne, ha felírta a nevem is... Mondjuk nem ez az egyetlen gond vele, nagyon durva, de ez nem ehhez a kérdéshez tartozik, miket csinál. Például 16 éves koromban képes volt hónapokig elkábítani, mérgezni. Vagy megpróbált agyonverni részegen és máig sajnálja, miért nem sikerült megölnie és ez halál komoly... Őrült... De nem emiatt írtam ki kérdést....


Én csak amiatt kérdezem, hogy ezek után még mehetek.e oda, nem nézett-e hülyének...

2021. aug. 25. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy mehetsz hozzá. Ilyen miatt nem fogja elzavarni a fizető gazdit. Nem fog emiatt haragudni.

Persze az ivartalításhoz mindenki máshogy áll. Apukádnak lehet ez nem számít annyira vagy éppen volt rossz tapasztalata esetleg egy ivartalanítás miatt.

Fiú vagy lány cica? Esetleg próbáld meg megbeszélni apukáddal hogy nem szeretnél feleslegesen kiscicák at (feltéve ha lány) és mondjuk azért megölni őket mert nektek nem kell a kölyök.

2021. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!