Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik kutyával/macskával...

Mi történik kutyával/macskával ha abban a szobában vannak agol drogozik valaki?

Figyelt kérdés
Lehet ettől az állatnak baja? Nyilván ők csak ugyanabban a szobában vannak, de a levegőben ott marad valami nem?

2021. aug. 26. 01:09
 1/9 anonim válasza:
91%

Szia!


Hát most konkrétan mire gondolsz? Fűre? Érezni biztosan érzi minden állat, de betépni nem fognak. Ugyan úgy, mint ahogy neked sem tesz jót, az egészségednek és a tüdőnek sem, úgy biztosan nincs rájuk sem pozitív hatással. De beállni nem fognak tőle, egyébként.

2021. aug. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akár fű is, vagy mád drog amit pl üvegről tüdőznek le. És a 'gőz' száll azért a szobában. Ha ezt érzik mennyire lehet gond. Illetve konkrétan közben kivannak zárva. Ha utána kb 1 órára szellőztetek, utána már nem lehet semmi bajuk.
2021. aug. 26. 02:59
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak nem hagysz az 60 cm magas üvegasztalon egy-egy csíkot?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10966549-mil..

2021. aug. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Külön gratulálok az értelmi szintedhez te barom. Nyilvánosan bevallod hogy bűnt követsz el...
2021. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a kérdés elméleti. A macska be tud tépni, ha viszonylag kis helyen és rendesen kap a füstből, olvastam erről. Kutya is gondolom hasonló. Más drogról nem tudom van e hatással rájuk, az biztos hogy nem jó nekik, máshogy bontja le/dolgozza fel a szervezetük mint a miénk, szóval ha már ilyet csinál az ember akkor ne legyen állat mellette!
2021. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

"Mi történik kutyával/macskával ha abban a szobában vannak agol drogozik valaki?"


Ha mondjuk kábítószer kereső a kutya akkor le fog melléd ülni. Vagy amelé az ember mellé aki drogozik. Egyéb kérdésed nincs?

2021. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:
90%
6.: Ugyan kérlek, már az őrsre menet elfogy az anyag. :D
2021. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy konkrétan a cuccot megeszi vagy ilyesmi, hanem hogy bemegy abba helységbe ahol csináltak és azok a gőzök még bennemaradhattak a levegőbe 😂


De nyugi nem csináltam semmit🤦🏻‍♀️

2021. aug. 26. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Akkor viszont a kutya feje fölött egy nagy kérdőjel jelenne meg.

Hogy mégis mit csináljon?

Le üljön? Ne üljön? Hova üljön? Mindenhol azt érzi. Össze zavarodna az tuti

2021. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!