Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kg-tól számít egy macska...

Hány kg-tól számít egy macska nagynak?

Figyelt kérdés
És most ne az elhízott cicákra gondoljatok, hanem amik magukhoz képest normál súlyban vannak.
2021. aug. 26. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Enyém 7,2 kg ,de nem kövér hanem nagy macska.Cirmos ivartalanított kandúr,nagy lábai vannak az egész macska nagy.Szerintem már 6kg elég nagynak számít.
2021. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is 6-7 kilótól.
2021. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
5kg felett
2021. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5kgtól szerintem

Egyszer volt egy 6kg-os házimacskám, az átlag kinti macskákhoz képest masszív volt. Mindig megcsodálták az ismerőseim, milyen nagy (nem dagi).

2021. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ami a normál felett van.

Normál házimacska súlya 3-5kg között van. Alatta kicsi, felette nagy egy cica. És most nem a dagadtra gondolok.

Nekem az egyik 2kg a másik 6kg.

A kisebbik még egy picit pocakos is, nem olyan durván azért. A nagyobbik meg sovány. Szóval mindkettő bőven a normálison kívül van.

2021. aug. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk, nekem 6 kg-os a macskám. Erre azt mondta itt a doki, hogy le kell adni. Mikor kérdeztem az asszisztenst, hogy oké, mennyi kaját kapjon, hát ő azt nem tudja. Otthon a cuki állatorvos néni megnézte, és mondta, hogy nem kell egyáltalán fogynia, mert egyrészt nem az a pici fajta, hanem határozattan nagyobb, hosszabb a teste, a lábai is hosszabbak, mint az átlagos házimacskáé.
2021. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!