Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi fogja bírni?

Mi fogja bírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mjskolcon jártam, és találtam egy kidobott cicát. Jobb hílyán megfogtam kajával, és a háti táskában ülök épp vele a vonaton. 50 km kb 1 óra az út. Jelenleg nyugodt, bem nyávog nem mozog. Néha kicsit kinyitom a cibzárt és engedek be levegőt neki. Ki fogja bírni az utat? Nőstény, és valószínűleg vemhes is. Otthon van cica szállítóm, holbap be vinném állatorvoshoz, hogy megvizsgálja.



2021. aug. 26. 19:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
86%
Ki kellene bírnia
2021. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

De rendes vagy :-) Bízzunk benne, hogy kibírja hazáig.

Szurkolok.

2021. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ki*


Remélem, hogy nem lesz baja...

2021. aug. 26. 19:51
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nyugodtan viselkedik. Mikor megfogtam fújt, de nem karmolt nem harapott. Szerintem tuti benti macska lehetett valamikor.
2021. aug. 26. 19:52
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Egy nagyon jó ember vagy, bárcsak mindenki igy cselekedne mint te.

Ha evett az már jó jel, ivott is? Kicsit próbáld itatni, a legjobb lenne egy kis cukros viz, felélénkitené. Más ötlet nem jut az eszembe sajnos.

2021. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baj nem lesz vele és tényleg jófej vagy 😊
2021. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem sajnos inni nem tudtam adni neki. A majára szó szerint rá rabolt, de látszott, hogy nagyon fél. De éhesebb volt mint félős. Szerencsére.

Soha, de soha nem megyek el rá szoruló állat melett. Van 5 cicám, ivartalanítottak kinti bentiek. Nála most az a terv, hogy csak benti lesz és ivartalaníttatom őt is.


Havi szinten kb 50 ezer az 5 cica de nem érdekel mennyibe kerülnek. Az élet rengeteg pofont osztott ki, hogy tudjam: Csak az állat szeret önzetlenül.


Eddig kb 20 cicának és kutyusnak találtam ottgont akiket mentettem.

2021. aug. 26. 19:59
 8/20 A kérdező kommentje:

Íme a cicus.


[link]


Sajnos nem tudtam jobban lefotózni.

2021. aug. 26. 20:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Rermészetesen nost indul késésselna vonat. Már félórás késés van. Pont most indúlt el. 😡
2021. aug. 26. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Jajj szegény
2021. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!