Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretne lányom egy macskát,...

Szeretne lányom egy macskát, de az apja nem engedi. Mit csinálhatunk?

Figyelt kérdés

Most 15 éves a lányom, 1 év múlva szeretnénk a cicát. Az apjával már 10 éve elváltunk. Azóta minden második hétvégét nála tölt a gyerek. Az én párom belement, hogy legyen cicánk, de a volt férjem nem engedi. Nekik most fog megszületni a gyerekük december végén, amit meg a lányunk nem akart, eleve a feleségével sincs jóban, de megérti, hogy ez nem rá tartozik. Amíg együtt voltunk vettünk egy kiskutyát, őt sem vihette magával soha, nem is vigyázott rá az apja, hiába kértük meg rá (ezért az utóbbi 5 évben nem is tudtunk külföldre menni). A macskáról mindig undorral beszél, ami nagyon bántja a lányomat. Amióta megtudta, hogy cicát szeretne, az összes macskát bántja a lányom szeme láttára, hogy megmutassa mi lenne, ha hozzájuk vinné a kis kedvencét.


A lányom már nem akar elmenni hozzájuk, de ezért meg folyton lelkiismeret furdalást okoznak neki, úgy állítják be, hogy az egész az ő hibája.


Meg lehet győzni valamivel a volt férjem, hogy odavihessük kéthetente és nyáron 1 hétre a cicát?

Vagy arról, hogy ebbe igazán nincs beleszólása? Vagy, hogy akkor nem fog menni hozzájuk a lányom?



2021. aug. 27. 11:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megdumálhatjuk, hogy veszel nekem egy lakást, és amikor a lányod az apjánál van, én ott vigyázok a macskára.
2021. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!