Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macska étlen-szo...

Meddig él egy macska étlen-szomjan és kb 18-20 fokban?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy hol a macska,már mindent körbe jártam.Még a szomszéd is megnézte a pincében is,hátha,de semmi.

Egyenlőre nem tudni hogyan,de betört a nappali ablaka..

Nem úgy nézem mintha bedobtak volna valamit,nem találtam se követ semmit.A macska viszont eltűnt,talán ijedtében szaladt el vagy csak..úgy.

Rács van,tehát ellopni sem hiszem,hogy a házból ellopták volna.



2021. aug. 28. 19:17
1 2 3
 1/27 Katona Dius ***** válasza:
74%
Na kiszökött a házból, ne aggódj, talál majd magának élelmet és vizet is. És ha oda van szokva, akkor hamarosan előkerül :)
2021. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem ment ki még soha,5 éves.

Remélem legalább vissza talál,teszek az ablakba eledelt.:/

2021. aug. 28. 19:31
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Az üveg kint vagy bent van lehullva? Ebből meg lehet állapítani hogy melyik oldalról tört be az ablak.

Elvileg képes lehet kitörni egy régi fajta vékony üveget a macska de újabb, dupla üveget biztosan nem!

Ha kintről törték be, én jelezném a rendőröknek is.

2021. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha még soha nem volt kint akkor nem biztos hogy vissza fog találni. Viszont valószínű hogy a közelben rejtőzik. Ha csendesedik a forgalom, menj ki és szólítgasd, nézz be bokrok közé, fák lombja közé... Kérdezgesd a szomszédokat, nézzenek szét a kertben, padláson stb.

Rakd ki helyi facebook csoportokba hogy eltűnt és készítsd plakátot, amit a környéken kiteszel. Benti macska nem tud kint tájékozódni főleg ha meg van rémülve.

2021. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Miss Endzsi ***** válasza:
71%
Tedd ki az almát a kerítéshez.
2021. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Befelé tört sajnos,akár a vihar is lehetett.De mindenképpen jelzem nehogy más is így járjon,ha mégis idegen szórakozott..

Új fajta volt,tavaly cseréltettem a nyílászárókat,bár érdekes,hogy ha vihar is akkor is mi törhette be ami se kívül se belül nem maradt itt,minimum egy faág vagy valami itt kellene,hogy legyen..

Mondjuk ha kívülre esett még el is vihették amennyiben betörtek.Nem tudom,nagyon érdekes,ilyenkor bánom,hogy sajnáltam a pénzt egy riasztóra meg egy kamerára..


De a macska egy kicsit jobban aggaszt,az azért nehezebben pótolható,remélem valahol itt van és nem elvitték,ő volt kb az egyetlen érzelmi értékem a lakásban..

2021. aug. 28. 19:39
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer apósomék macskáját a szomszédjuk bezárta a garázsba, ha jól emlékszem 3 nap múlva került haza - ott is étlen, szomjan volt, az időjárásra már nem emlékszem sajnos (volt vagy 5 éve), de ijedtségen kívül nem volt baja szerencsére.
2021. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy egy kicsit túl dramatizáltam,mert én azonnal arra gondoltam,hogy egy hétig biztos elő sem kerül,ha megijedt.

Kitudja meddig szaladt,vagy hogy beengedte-e valaki.

Maine coon cica.Nagy darab,szép,barátságos..

Már amennyire egy ijedt macska az lehet.


Minden esetre kirakok ennivalót és készítek plakátot + posztokat,hátha valakinél ott van.

Köszönöm.:(

2021. aug. 28. 19:59
 9/27 anonim ***** válasza:
99%
nem az a fő baj ogy lesz -e valami baja, hanem nem nyúlta-e le valaki..
2021. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Ajánlj fel megtalálói jutalmat, arra jobban harapnak az emberek.
2021. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!