Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Trikolor macskádnak milyen a...

Trikolor macskádnak milyen a természete?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem színfüggő, csak kíváncsi vagyok.
2021. aug. 28. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egy kis buddha. A világ leglustább, legnyugodtabb, legbarátságosabb macskája. Pedig utcáról van, kis nyeszlett kóbor volt mikor rátaláltunk.

A másik utcacicám nagyon félős, bizalmatlan, ideges típus, de ő nem trikolor.

A trikolor mindenkinek azonnal a haverja aki hozzánk jön, akkor is ha előtte soha nem látta. Semmitől nem ijed meg, a hirtelen zajoktól sem. Keres magának egy kényelmes helyet, lefekszik és képes egész nap ott maradni.

2021. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ugyan nem a sajátom, de az utcánkban az egyik ház kertjében van egy trikolór, gyakran ott van a kerítésnél, és szereti a simogatást, ha hívjuk, mindig odajön hozzánk, hogy simogassuk, és dorombolni is szokott. Nagyon barátságos, sokan szeretik a környékbeliek közül is, kb. mindenki cicája. :) Ja és neki is vannak kedvenc napozó helyei a kerten belül, hasonlóan, mint ahogy az 1-es is írja. :) Ha tartanék cicát (csak ugye lakásban lakunk), esélyes, hogy ilyet tartanék.
2021. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2 trikolor cicám van, egy alomból származó tesók. Tök más természetük van :) Az egyik egy beszélgetős, azonnal mindenki ölébe mászó szeretetbomba. A másik meg egy kis hercegnő, amolyan "majd eldöntöm, hozzám érhetsz-e" típus. Remekül kiegészítik egymást. :)
2021. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém senkivel nem áll szóba. Nekem 3 percig hagyja, hogy szeressem, aztán rúgja ki magát a kezemből. Saját nevelés 0-ik naptól.
2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jók az arányok :D

Jövő héten jön hozzánk egy pici trikolor cica a 7 éves vörös-fehér kandúr mellé :)

2021. aug. 28. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 1 éves nőstény trikolór cicám van. Én neveltem, etettem, játszottam vele erre pár hete minden ok nélkül elkezdett karmolni. A kutyát és a másik cicát pofozgatja. Nem tudom mi ütött bele.
2021. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6: nem ivaros? A hormonok miatt lehet kattant.
2021. aug. 28. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnél ivartalan trikó csajszi is ilyen hülye volt, a lábad előtt kuvvult, de ha megpróbáltad megsimogatni, azonnal támadott.

4 eves kora után mintha meg elvágták volna, azóta egy hízelgő pici hejcegnőcke. :D Imádom.


Nekem teknőcöm van, nem trikóm, de egyszer lesz egy olyan is, imádom őket. :)

2021. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsinek bújós volt, fiatalnak magának való és elkezdett jelölni, lánycicaként. Öreglány korára, 9 évesen visszaalaukult bújóssá.
2021. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, de ivaros én is arra gondoltam először, hogy a hormonok miatt hülyült meg.
2021. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!