Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szedjem ki belőle?

Hogy szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés

beleragadt a cicám szőrébe vmilyen növény ,ilyen hosszúkás zöld a termése ami ragad és hosszú szára van

már a narágomba i ragadt ilyen régen de még abból is nehéz kiszedni neki meg félhosszúszőre van és teljesen belegabajodott!mit tegyek?


2010. aug. 30. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a kutyámba szokott ilyen lenni, és akkor én megfogom, és egy mozdulattal lehúzom róla. nem fáj neki:) mondjuk nemtom h a macskáknak fáj-e de sztem nem. amúgy próbáld meg a száránál foga lehúzni (ha van neki szára), am számíts rá h egy kis szőr is jön vele, de nem vészes...:) ha nem jön ki belőle végképp, akkor marad a fürdés..
2010. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vágd ki ollóval
2010. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második vagyok ,ez a legjobb megoldás
2010. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a filcbontó fésűvel kiszedhető, de ha az nincs akkor vmi sűrűbb fogú fésüvel próbáld meg kiszedni
2010. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok ,köszi
2010. aug. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!