Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okoz gondot a macskának ha...

Okoz gondot a macskának ha egyedül lesz 14 napig?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 20:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mindig volt itthon valaki, a 7 év alatt a cica sosem volt egyedül a lakásban. Most 14 napra el kell utaznunk, így teljesen egyedül maradna a lakásban. Unokaöcsém minden nap eljön reggel, este megetetni, friss vizet adni, almot kitakarítani, kicsit játszani. De nagyjából egyedül lesz a lakásban. Ez gondot okozna a cicának?
2021. aug. 30. 20:02
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves az unokaöcséd, mennyire megbízható? mert egy bizonyos kor alatt nemigen érdekli a srácokat, mi a feladat, ha érdekesebb adódik.
2021. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
30 éves. Megbízható. Vigyázott már rá, de akkor az unokaöcsém is a lakásban maradt. Addig ott lakott. De most nem tud a munkája miatt itt aludni csak ingázni.
2021. aug. 30. 20:05
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég játéka, tud nézelődni ablakon, tuti nem tud megszökni és unokaöcséd megbízható, akár tudna egy-két nap pár órát tvézni, vagy valami, akkor szerintem okés.
2021. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Unokaöcséd nem tudja haza vinni? Akkor neki sem kéne ingáznia.


Amúgy ha marad az eredeti terv és ellátja, nem lesz baja, biztos szokatlan lesz neki hogy egyedül van.

2021. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Olvastam itt beírásokat, hogy hazajőve nem volt meg a macska, és akik vigyáztak rá, azt mondták, megszökött. Kisurrant az ajtón, s vége. Hogy minek surrant ki, ahogy bejöttek, úgy kell neki... Én sehová sem utazom, mert nagyszüleim elraktak már a háztól több állatomat kiskoromban, ezért senkiben nem bízom ilyen ügyben.
2021. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tévét kértük, hogy ne kapcsolja ki. Alap, halk hangon mehet éjjel-nappal. Csak benti cica, sosem megy ki, nem is vágyik rá, de nem is tud kimenni. Játékai vannak, bár elég lusta macska. Csak aggódom miatta, mert eddig mindig volt valaki a lakásban, mindig volt egy ember akit látott. Most 14 napig nem lesz állandóan valaki a lakásban.
2021. aug. 30. 20:10
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem viheti magával sajnos, mert albérletben nem lehet vinnie, a másik ok, hogy a macska nem szereti a komfortzónáját elhagyni.
2021. aug. 30. 20:12
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Igen, gondot okoz a macskának, ha egyedül lesz 14 napig! Ugyan úgy, mint ahogy minden embernek és állatnak gondot okoz az, ha 14 napig naphosszat egyedül kell lennie, holott nem ehhez van szokva. Én etetni szoktam a szomszéd macskáit, ha ő elmegy nyaralni. Takarítani nem takarítok, ez nincs a megállapodásban. Na, ne tudd meg, mi szokott várni a gazdira, mire hazajön a nyaralásból!
2021. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

4es vagyok: Arra gondoltam, hogy mondjuk hétvégén pár órát ott maradna unokaöcséd vagy hétvégén ott aludna, hogy mégse legyen folyamat egyedül a macska.

A miénknek 6 nap volt a leghosszabb, amit egyeül töltött, bátyám járt etetni, almozni, de semmi baja nem volt szerencsére és kárt sem okozott. Mikor megérkeztük a bőrönd szaga jobban érdekelte, mint mi :D (Ő is csak benti, 3 éves ivartalanított fiú, napi max 5 órát aktív, a többi alvás.)

2021. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!