Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy rákos?

Lehet, hogy rákos?

Figyelt kérdés
Ismerősömnél voltunk ma és a macskájának a hasánál csomós kinövést láttam. Kérdeztem hogy mi az, azt mondta nem tudja, de szerinte nem fáj neki. Rengeteget hány is a macska. Csak amíg ott voltam hányt kétszer, pedig alig evett. Az ismerősöm poénkodott, hogy mindig ezt csinálja, biztos anorexiás. (Én nem tartottam annyira viccesnek). Elég bágyadt is volt, jórészt feküdt, erőtlenül mozgott. Persze mivel nincs macskám, nem tudom ez mennyire normális. De az a kinövés nem tűnt egészségesnek. Vagy lehet, hogy valami ártalmatlan dolog?
2021. szept. 2. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Vannak ártalmatlan csomók is. Nekünk is volt a régi cicának. Megműtötte orvos, de nem volt rosszindulatú.
2021. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem normalis a macska viselkedese, szarul van! A csomo amugy nem biztos, hogy valami rossznak az elojele, de akkoris meg kene nezetni.

Ismerosod nem akarja orvoshoz vinni, vagy mi van? :(

2021. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El kellene vinni orvoshoz, mert az nem normális, ha bágyadt és ennyire gyakran hány...
2021. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
én csak azt nem értem, hogy az ismerősöd miért tart kisállatot :(
2021. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nak igaza van az orvossal. Egyes voltam. Persze semmi sem szentírás, ugye a cicák eleve sokat alszanak, korral még többet. Hányni is szokott némelyik, pl a mienk van hogy naponta, ha sok szöszt összeeszik, de van amikor hetekig nem. Ezt a mienk már 10 éve csinálja. Szóval nehéz megadni a helyes választ, de abból még sosen volt baj, ha egy orvos megnézte.
2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy vigye orvoshoz, de ilyenekre nem költ. Sajnos úgy van vele, hogy ha meghal, hoz másikat. :(

Azért megnyugtató, hogy nem feltétlenül jelent rosszat az a csomó. Az embereknél tudom, hogy a szoptatás csökkenti a mellrák kockázatát. Ha a macskáknál is igy van, ez a macska állítólag sokszor fialt

2021. szept. 2. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy rosszindulatú, de lehet jóindulatú daganat.

Anyám volt ilyen "dogzaremylief", hogy a kutyám emlődaganatjára azt mondta felesleges dokihoz vinni, csak zsírcsomó. A dokinál kiderült hogy daganat, de még jó stádiumban "kaptuk el", gyógyszert kap rá.

2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Idióta ismerösőd van.
2021. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ismid egy falusi tahó szintjén van, neki az állat csak fogyóeszköz.
2021. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!