Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak se szereti a macskája...

Másnak se szereti a macskája a halat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallottam eddig, hogy a cicák imádják a halat, de az enyém hozzá se nyúl a halas (külön lazacoshoz meg pláne nem) eledelekhez, próbáltunk állateledel boltból venni neki nasiként is, de csak "focizott" vele. Ma hal volt az ebéd gondoltam kipróbálom, nem nyersen adtam neki és csak megszagolgatta, nem ette meg. Leginkább csak a csirkés dolgokat szereti a kacsa, pulyka, marha is lecsúszik, de nem olyan szivesen eszi, mint a csirkéset.
2021. szept. 4. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém imádja.

Biztos, hogy macskád van?

Lehet, h becsaptak, és valami macskabundás borzot vagy mittudoménmit adtak neked.

2021. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Brit cica (törzskönyvezett) :)
2021. szept. 4. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én sima házimacskám meg imádja a vizet, holott ez max néhány spéci fajtára jellemző, a labrador kutyám meg pont, hogy utálta, pedig ez a fajta kifejezetten vízimádó.

Mindig vannak kivételek.

2021. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám megeszi a halat, ha nagyon éhes. Viszont semmilyen belsőséget nem eszik meg, a májat sem, pedig a májra is azt mondják, hogy minden macska imádja.
2021. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi cicánk imádja a halat. A teknősök halából is mindíg kunyizik.
2021. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha jól értem, mindenféle feldolgozott formában adtad neki.


Próbáltál már neki halat adni? Tudod, az állatot. A vízből. Nyersen.

Mert azt imádják.


Én nem győztem a törpeharcsát hazahordani a kandúromnak. De gyerekkoromban nagyapám macskája is lopta a csíkot az üvegből.

2021. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!