Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudok egy nagyon bújós...

Hogyan tudok egy nagyon bújós dorombolós dörgölőző macskához jutni?

Figyelt kérdés
Állítólag nem lehet megmondani egy kicsiről hogy milyen lesz, és a fajtáknak sem igazán van erős jelleme, ott is nagy a szórás

2021. szept. 4. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól tartod, akkor az összes ilyen.
2021. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyerekként nem így emlékszem vissza, elég nagy különbségek voltak a személyiségükben.
2021. szept. 4. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mint ahogy az embereknek, az állatoknak is más a jelleme... A gyerekedről se döntheted el, hogy nagyszájú vagy félénk lesz... A kiscicáról se. Ha nagy cicát fogadsz örökbe akkor tudhatod, de akkor se biztos, mert meg kell szoknia a környezetet. Sőt a macskák változnak is. Nekünk van 3 és a legnagyobb kicsinek először nagyon félénk aztán nagyon nagyon bújós volt. Most meg egy köcsög dagi cica lett aki mellett ha elsétálsz kettéharapja a lábad 😅😆
2021. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem biztos nem kell egy vad macska, vagy egy lusta dög aki le se szar, akkor minek tartanám.
2021. szept. 4. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg azok a macskák a bújósabbak, akik már egészen születésük óta emberekkel voltak. Azok pedig, akiket mondjuk csak az anyjuk nevelt valahol elbújva és csak 1-2 hónaposan kerülnek elő, már nem lesznek annyira bújósak.

Meg azt is el tudom képzelni, hogy öröklik a tulajdonságokat, mint az emberek. Egy mogorva, fújós cicának nem valószínű, hogy emberszerető, bújós kiscicája lesz.

2021. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem macskánál azért fontos tulajdonság, mert ha díszállatról van szó akkor egy hüllő vagy hal kevesebb gonddal tudja a disz szerepét biztosítani
2021. szept. 4. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Az én cicám 1 hónaposnál több volt, amikor elhoztam azóta elválaszthatatlanok lettünk dorombolós bujos kis kandúr elmúlt 1 éves. Más macskákkal szemben félénk, és az emberektől is fél csak tőlem nem.
2021. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Általában már kiscica korban lehet ezt látni. Az a kiscica amelyik nyávogva követ és igényli , hogy foglalkozz vele, az olyan is marad. A mienk kiscicaként is egy kis g*ci volt, és csak vénségére lett nyugodt.
2021. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A titok nyitja az, hogy macskatenyésztőtől kell venni. Befogadott, utcai macskának nem lehet megmondani a jellemét.
2021. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi fel evetalaltunk egy felnőtt macskát. A gazdája nem jelentkezett érte, ezért megsajnáltuk és elhoztuk. Először meg se lehetett simogatni húzta el magát ahogy tudta.

Most pedig minden reggel, mikor kiülök a reggeli kávéval az asztalhoz, az az első, hogy az ölembe ugrik. Együtt indítunk minden reggelt.

Nem csináltunk semmit. Valószínűleg a macskának ez volt az igazi személyisége csak egy idegen helyen nem bontakozhatott ki.

2021. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!