Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A teknőctarka cicákat miért...

A teknőctarka cicákat miért nehéz örökbe adni?

Figyelt kérdés
Sárga-fekete.
2021. szept. 18. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Talán azért, mert nem túl mutatósak, másrészt az ilyen színezetű macskák mindig nőstények. Nagyon ritkán akad köztük egy hím egyed, azok viszont terméketlenek.
2021. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb sajnos nem szép egyszerűen. Szeretem a cicákat, elfogadnék egy ilyet is simán, de tény, hogy nem ők képviselik a legszebb variációt.
2021. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kevés embernek tetszik a bundájuk, sajnos. (Bár akad olyan is, akinek ez a színvariáció a kedvence.) Annyira meg nem tudatos a többség,hogy ne külső alapján válasszon.
2021. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem pont, hogy népszerű a teknőc szín. Nem annyira, mint a trikolor, de attól még különlegesnek számít.

A feketék és a cirmosok a mostohák.

2021. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanazért, amiért a fekete kutyákat sem nagyon viszik a menhelyekről. Nem tetszik az embereknek a bundájuk színe, vagy negatív dolgokat társítanak hozzájuk tudat alatt.

Nekem biztosan menhelyes, fekete kutyusom lesz ha lesz még egyáltalán valaha, de egy teknőctarka cicát sem utasítanék vissza soha csak a színe miatt.

2021. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert a legtöbb ember szerint csúnyák. Dobtak be egyszer 1 alomnyi macskát a kertembe, egy hónapig hirdettem a teknőctarkát mire elvitték.
2021. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert ők ritkább esetben vagy baromi szépek vagy hát gyakrabban inkább...különlegesek finoman kifejezve. Sokaknak meg szempont a küllem. Lehet szidni, lepontozni, de én is láttam már olyan teknőctarka macskát, aki szegény konkrétan ijesztő volt.
2021. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a szfinx macskák sokkal rondábbak.
2021. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A szfinxek tényleg viszik a pálmát ijesztőségben, de a második helyen a sárga-fekete teknőcök többsége áll.

Vagyis számomra, de különben volt már ilyen cicám, nem is egy, pont azért, mert senkinek sem kellettek és féltettem őket a gazdájuktól, de amint megismered, már egyáltalán nem is ijesztőek.

2021. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem pl a szfinx kimondottan tetszik, természetre olyan mint a sziámi, és a pucérsága is cuki. Lehet öltöztetni
2021. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!