Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Emiatt már ne is tartsak...

Emiatt már ne is tartsak macskát otthon?

Figyelt kérdés
Tavaly találtam az utcán egy kóbor macskát. Nagyon megsajnáltam ezért haza vittem magamnal, nem különösen érdekelt hogy kell-e neki macska ház vagy sem. Így hát nem vettem. Van macska alma. Kész. A kanapén szokott pihenni. Szomszéd szerint kellene neki egy kis kuckó ahova eltud vonulni. De könyörgöm az egész házba szinte bárhova mehet. A macska se igényli.
2021. szept. 20. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sok pénzt kiszórtam ilyenekre. Had ne mondjam, hogy sosem használta. Leraktam egy papírdobozt, következő héten egy szatyrot és esetleg abban aludt. Ha szüksége volt a csendre, akkor bement a legnyugodtabb szobába és aludt a fotelon egyet. Felesleges :)
2021. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam a cicámnak búvóhelyet, mikor még kicsi volt, most 1.5 éves, egyszer feküdt benne pár órára. Egyébként sem vonul el sosem, az ágyon alszik a lábamnál. Szóval felesleges, ha elege van a macskának az emberekből, majd keres egy csendes zugot.
2021. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet sem érdekli ilyesmi, ott alszik, ahol éppen kedve van. Ne törődj a szomszéddal.
2021. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A saját macsámból kiindulva tökéletesen megfelel egy karton doboz, esetleg valami ronggyal bélelve. Hiába vettem neki 12 ezerért kaparófás fekhelyet közelébe sem ment...


Pepcoban lehet venni egész jól kinéznő dobozokat 590 forintért. Egy próbát megér, de ha nem ragaszkodsz hozzá a lakásban biztos talán magának más kényelmes helyet is.

2021. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy a lakásban tökéletesen elvan bárhol. Nem értem miért kell az emberekbe bele kötni mindenhol. Köszönöm a válaszokat.
2021. szept. 20. 14:12
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele mit mond a szomszéd. Akkor lenne jogos, ha egy darab bútor nem lenne a lakásodban csak teljesen üres szobák, na akkor nem lenne búvóhelye.
2021. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A macska le se szarja az ilyeneket. :D én is megvettem anno mindent, semmit nem használnak. Egyedül a kaparófa és a macskabútor az, amin valóban ugrálnak es használják is. A fekhelyeket elajándékoztam, mert ott alszanak ahol épp kedvük van.


A szomszédod foglalkozzon a saját dolgával!

2021. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl imádják a macskabútorokat, csak azokat használják, pedig bárhova feküdhetnek. Semmi nincs megtiltva nekik.

Volt olyan macskám aki viszont nem igényelte a bútort... Tehát egyénfüggő.

Szerintem nem szükséges, hha nem akarsz venni.

2021. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Tök felesleges, ahány macskát ismerek mind az ágy alá bújik, ha el akar vonulni.
2021. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk egy ilyan hengeres várat, mert nagy testű a cicánk és nekik nagyon drágák a macskabútorok. [link]

Ezen elfér, felül szeret legjobban aludni (ha az ágyra nem engedjük fel), néha télen bebújik és kaparni szereti nagyon, de ennyi. Általában az ágyunkon alszik... Szóval nem kell macskabútor, ha nem szeretnél. De kaparót nem árt venni, mert az tényleg fontos nekik.

2021. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!