Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskáimmal?

Mi történhetett a macskáimmal?

Figyelt kérdés

Régen,már vagy 4 éve lehetett,

Eltűnt egy macskánk,már mindenki kételkedett benne hogy él csak én nem,igazából már kezdtem én is elhinni hogy oké..vége

És úgy 5 hónap után kint az udvaron megláttam hogy jön ,mondom Úristen..

Aztán teltek az évek és új cicáink lettek.

Az egyik eltűnt,és kb. 3 hónapja nem is jött haza.

Addig egy másik macskánk elég furán kezdett viselkedni,de ez egyik napról a másikra ,fél tőlünk és el is fut..

A szomszéd is mondta amúgy hogy 2 napig otthon van a macskája aztán 1 hétig megint nem és kövérebben jön haza..eközben egy macska megint eltűnt

Na aztán ma mondták anyukámék hogy itthon van az xy !!(az előb említett macska)

Erre mondtam hogy ez nem úgy néz ki mint az xy

Hát 3 hónap után visszajött a fentebb említett macska

Anyukám szerint valaki bezárja őket ,mert komolyan sokkal kövérebben jöttek haza és félnek a többi cicától.

Szerintetek mi lehet?



2021. szept. 20. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Nőstény macskák? Vemhesek?


Bárcsak bezárná valaki őket örökre, mert valószínűleg ott jobb helyük lenne, mint nálatok...

2021. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem kéne szélnek ereszteni a macskákat, hanem normálisan tartani őket, ha már felelősséget vállaltatok értük.
2021. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a sokadik macskátok lép le, tűnik el, de ti akkora barmok vagytok, hogy mindig hoztok újat.


Ezért kötném IQ szinthez az állattartást is, egy egeret nem bíznék rátok.

2021. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Az történik velük, hogy nem tartjátok őket szabály szerint telken belül.
2021. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!