Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák mit szeretnek?

A macskák mit szeretnek?

Figyelt kérdés

Most itt lesz egy jó darabig anyum cicája, aki nagyon aranyos, és jön hogy simizzem, simul, szóval komál engem...🙂

S szeretnék neki minden jót csinálni, adni.


Milyen jóságok vannak egy cicának kitalálva?


Amit/amiket imádnak!🙂



2021. szept. 23. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha játékról van szó, akkor valami bojtos (vagy lézeres játék, bár van aki szerint nem jó a macskának, pedig élvezik a játékot vele.

Ha pedig eledel, akkor amit szeret, plusz egy kis jutalomfalat a kényeztetéshez.

2021. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jutalomfalatokat nagyon szeretik, én múltkor a kikben vettem nekik, úgy eszik, megvesznének érte :)

Játék terén szeretik a lézert (bár macskafüggő, az enyém pl. észre sem veszi), pattogós gumilabdát, tollas-bojtos játekokat. Ne ölelgesd/szorongasd, azokat nem szeretik, néha vakargasd meg a farka tövénél és a gerince mentén, azt nagyon szeretik :)

2021. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csirkemájat meg szívet. De egyszerre csak keveset.

Meg a sajttal töltött jutifalatokat, meg a sprotnit!

2021. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!