Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil össze mindent a...

Miért pisil össze mindent a macskám, ha amúgy szobatiszta?

Figyelt kérdés
Van egy mentett macskám, pár hetes, max 8 szerintem, szobatiszta, de néha az ágyba pisil, szőnyeget pisil le, stb. Fél, nem nagyon tudtuk még megfogni, de az alom tiszta, könnyen hozzáfér, néha felmegy az ágyra, ha senki nincs ott, játszik egyet aztán látom, hogy odapisilt, miért?

2021. szept. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

kandúr?



mert ah igen akkor megjelőli a területét, ki kell heréltetni mielőbb

2021. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Írta, hogy csak pár hetes, szóval még biztosan nem jelöl, nem az a gond. Inkább akkor az, hogy fél, nem érzi még magát komfortosan nálatok.
2021. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Attól még jelölhet h ki van herélve.


Miénk is ivartalan sok éve de jelöl tovabbra is.


Ha látod h csapja fel a farkát vagyis jelölni készül, csapd le gyorsan.

2021. szept. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja mit hova és hogyan kell. Lehet, hogy egy csendes kisebb zug lenne neki a jobb hely és úgy növelni a területet. Alomtálca, ágy, kaja, víz. Etetés közben ált. könnyebb közeledni, ülj le csendben nála és molyolj valamivel, vegyél elő játékokat. Fél, nem érti miért van bezárva, hol a tesó, hol a mami, kik ezek a nagy valakik. Nem direkt csinálja, nem tudja hogy olyat nem szabad. Ha épp pisil, tedd az alomba és áss. Már rendelkezésre állnak modern módszerek is: mutass neki videón alomba pisilő-kakiló cicát, hogy lássa a fajtársát!

Lehet húgyúti baj miatt is a csurizás, abban orvos tud segíteni!

2021. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kandur cica, par hetes, max egy honapos, mentett, szoval nem tudjuk a korat, van alom, tiszta neki minden es megint lepisilte az agyamat, pedig hozzafer a wc-hez.. az a baj, hogy annyi fel, hogy nem tudjuk megfogni, pedig kene vinni orvoshoz, es mar tanacstalan vagyok, mindig mindent ki kell mosni, le kell mosni, nem birok vele. Egy macskammal se volt ilyen gond, pedig mindegyik mentett volt, ezt meg eletemben nem simogattam meg, nem csinaltam vele semmit, mert nem lehet.. fuj mindenkire, fut egybol meg rejtozkodik
2021. okt. 3. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hónapos cica teljesen szobatiszta?

Az még azt sem tudja mit csinál,olyan kicsi.

Be kell tenni egy kennelbe vagy előszobába,nem kell bent hagyni a szobában.

2021. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mivel nem túl nagy, ezért mondtam 1 max 2 hónapot, de már az utcáról behozva is szobatiszta volt, és előtte nem volt lakásban.

Előszeretettel pisil össze mindent, de nem tudom, lehet-e, hogy megjelöli a területét, szaglászik előtte és pisil.

2021. okt. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!